Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 16-08-12, 22:31
Predator..Steven Ο χρήστης Predator..Steven δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-08-2012
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 154
Προεπιλογή

Καταρχας γνωριζω πολυ καλα το τελικο μεγεθος των κικλα...
Να κανω μια παρενθεση οτι τα μονοκιουλους που εχω εγω εχουν ως τελικο μεγεθος τα 55 εκατοστα....
Αυτα που ξεπερνανε τα 70 ειναι τα οσελαρις,τεμενσις και κελμπερι...
Εν παση περιπτωση δεν αλλαζει κατι...

Ομως εγω δεν ειπα σε καμια στιγμη οτι τα ψαρια θα τα στεγασω στο 750αλιτρο εφ ορου ζωης...
Γνωριζω τα τελικα μεγεθη αυτων των ψαριων και στοχευω ολο και σε κατι μεγαλυτερο...
Με λιγα λογια συμβιβαζομαι με τις αναγκες των ψαριων μου και παντα προσπαθω να τους παρεχω ο,τι καλυτερο μπορω...

Περιττο να σας αναφερω οτι πριν 3 χρονια τετοια εποχη το 750αρι μου φανταζε τεραστιο...Τωρα μου φανταζει μικρο και ηδη εχω αρχισει να στοχευω σε 1300αρι και πανω....

Φιλε μου Αλεκο δεν τα παραταω...Ο λογος που γραφτηκα οπως ανεφερα και στη σελιδα καλωσορισματος ειναι για να συζηταω και να νιωθω ανθρωπους δικους μου...
Αντι γι' αυτο ομως ενω ημουν και ειμαι ευγενικος,προσεχω πως θα μιλησω να μην θιξω κανεναν και καμια ηθικη,αρχισαν τις ειρωνιες και τα κοροιδεματα...
-------------------------
Γιωργο το ονομα μου ειναι Στεφανος...
Και επισης εγω δεν εχω αναφερει τιποτα για το ζωντανο ταισμα εγω προσωπικα γιατι γνωριζω και σεβομαι ευαισθησιες ανθρωπων...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Predator..Steven : 16-08-12 στις 22:31 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01489 seconds with 11 queries