Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 04-09-19, 00:35
Το avatar του χρήστη evina
evina Ο χρήστης evina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 378
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
...με το παρντόν κοπελιά αλλά τι ήθελες να σου εξηγήσει κάποιος με λίγα λόγια το νόμο του Μέντελ?
Το χόμπυ απαιτεί ατομική μελέτη και διασταύρωση πληροφοριών και απόψεων γιατί εκτός του ότι κυκλοφορούν πάρα πολλές μπούρδες στα μέσα "κοινωνικής δικτύωσης", κανείς δεν είναι παντογνώστης, ούτε επειδή συμμετέχει σ΄ένα ενυδρειακό φόρουμ είναι και βιολόγος/ιχθυολόγος/γενετιστής κλπ. Χομπίστες είμαστε και προσπαθούμε να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλο.
*αν θέλεις έχω και κάτι παραπομπές στον Αριστοφάνη (εκτός κι αν τον έχεις ήδη μελετήσει)
Καλή συνέχεια και σ' εσένα.
Το χομπυ αποτελει ατομική μελέτη ΑΛΛΑ το φορουμ είναι ανταλλαγη εμπειριων και γνώσεων...
Θα μπορούσε για παράδειγμα κάποιος που έχει φιλοξενήσει και έχει παρατηρήσει ψαράκια ,απλά να απαντήσει...
Τέλος πάντων...

Αν δεν σας αρέσουν κάποιες ερωτήσεις μπορείτε απλά να τις προσπεράσετε ή αν τις θεωρείτε τόσο άκυρες τι να πω...απλά βάλτε έναν όρο να μην τις κάνουμε...

Αν και απ οτι θυμάμαι ποτέ και καμια ερώτηση δε θα πρέπει να κατακρίνεται (αυτο δεν το μάθαμε στην 3η λυκείου αλλα πολύ νωρίτερα).

Το ''παρντον κοπελιά'' δε θα το σχολιάσω καν...
Μάλλον έχω χάσει επεισόδια εδώ μέσα και λυπάμαι πολύ.

Ειλικρινά δεν έχω καμία διάθεση να συνεχίσω μια άνευ λόγου συζήτηση..
Να είστε καλά και κοιτάξτε να ηρεμήσετε λίγο γιατί γνωρίζω ότι είστε παλιό μέλος και έχετε βοηθήσει πολλούς ενυδρειόφιλους..το χόμπυ μας έχει ανάγκη απο γνώση και σεβασμό ,όχι ειρωνεία και ασέβεια.
Καλό βράδυ.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από SOCRATIS Εμφάνιση μηνυμάτων
Με κάθε επιφύλαξη αν υπερισχύσουν τα χρωματικα΄γονίδια του panda σε όποιους γόνους ,αυτοι θα έχουν λευκό ή μαύρο ή και ασπρόμαυρο χρώμα.
Με τα μονόχρωμα ψάρια είναι απλά τα πράγματα.
Οκ!!
Σε κάποιους οργανισμούς συμβαίνει τα ''παιδιά'' να έχουν ή το χρώμα του ''μπαμπα'' ή το χρώμα της ''μαμας''...και όχι mix και τών δυο.
Ευχαριστω πολύ κι εύχομαι να καταφέρω με γέννες να λύσω την απορία μου!
Καλο βράδυ.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη evina : 04-09-19 στις 00:35 Αιτία: Automerged Doublepost
 
Page generated in 0,01698 seconds with 11 queries