Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 09-11-14, 01:22
Το avatar του χρήστη gordon
gordon Ο χρήστης gordon δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-05-2013
Περιοχή: Ιωάννινα
Μηνύματα: 514
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από polykarpos Εμφάνιση μηνυμάτων
Gordon, αδερφε τα σαλιγκαρια ειναι απο εκεινους τοτς επισκεπτες που δεν τους θες κ ομως μια μερα τους αποκτας. Αλλοι λενε στην αρχη "θα ταν ωραιο να χα 1-2 σαλιγκαρια αλλα μολις γινουν δεκαδες κ παραπανω λενε δικαιολογημενα SOS.
Εγω σου εκφρασα μια ιδεα οπου πολλοι το κανουν οπως αλλοι εχουν φυτα για τα φυτοφαγα. Αλλοι ταιζουν τα marine τους με γωνο. Μακαρι να τα δωσεις ολα αλλα μαλονσε λιγο καιρο θα εχεις κ αλλα. Γεννανε σαν τρελλα. Βρηκα αυγα σε φυτα οπως κ εσυ μεχρι κ στο καπακι αναποδα.κ εκει που λες ηρεμισα παιρνεις ενα φυτο κ ξαναμπορει ολα να ρθουν απο την αρχη. Οσο για τις ιδεες δεν ηξερα οτι βαθμολογουνται! Κ καπου εδω θα σε χαιρετησω με ευχες για καλη συνεχεια γιατι θα πουν οτι ειναι παιδιαριστικο το οτι γραφω....βλεπεις θυμηθικα στα 40 μου να γινω παιδι. Μου δωσες ιδεα να βαλω ποστ για μπολι για σκουλικια εκτος κ αν με χαρακτηρσουν δολοφονο!
Πολυκαρπε εκτιμώ πολύ που απάντησες στο post μου...είπες μια λύση για μένα δεν ήταν απόλυτα κακή ...πιστεύω πως αρκετοί απο δω μέσα τα έχουν κάνει τροφή ..μπορει όχι με το μπλεντερ !! αλλα με άλλο τροπο.. αν και εγω δεν μπορώ να το κάνω..δεν μου παει η καρδιά ...και δεν έχω και ψάρια που θα το εκτιμούσαν και πολύ (έχω μόνο εντλερακια)....
__________________
Όταν είσαι θυμωμένος κάτσε μπροστά απο ένα ενυδρείο...

πωλούνται σαλιγκάρια ramshorn blue
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01410 seconds with 11 queries