Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 01-01-10, 13:09
Andros Ο χρήστης Andros δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Περιοχή: Tseri, Nicosia
Μηνύματα: 1.228
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Andros
Προεπιλογή

Γιωργο χρονια πολλα καταρχας και να πω οτι ο καθε ενας δειχνει και φαινεται ποιος ειναι μεσα απο τα εργα του, τον χρονο, τον κοπο και το χρημα που ξοδευει γι'αυτο που αγαπα, αλλα κυριως την καλη διαθεση που δειχνει να εχει, για να βηθησει καποιους.......

Τωρα...αν για καποιο λογο σε καποιους δεν αρεσει.... οχι ο τροπος που απαντα καποιος, αλλα ισως επειδη αυτος ο καποιος γνωριζει κατι παραπανω και θελει να βοηθησει με αποτελεσμα μεσα απο τα λεγομενα του ο αλλος να παρεξηγειται....τι να πω!

Αυτο το βλεπω συχνα....και ειναι κριμα και αδικο ειδικα γι'αυτους που ειναι γνωστες και θελουν να βηθησουν και καποιοι δυστυχως τους παρεξηγουν....
Ο γραπτος λογος δυστυχως παρεξηγειται........ενω ολα αυτα που παρεξηγουν καποιοι αν τα ακουγαν γυρω απο ενα τραπεζι με φραπεδια....δεν θα ελεγαν κιχ.......

Και δεν βγαζω τον εαυτο μου εξω, γιατι και εγω εχω παρεξηγησει καποιους στο παρελθον (ισως ολοι μας) και απολογουμε γι'αυτο.....

Οταν ομως αυτοι που παρεξηγουν, στην μετεπειτα πορεια τους μαθουν καποια πραγματα θα ηθελα πολυ να δω την αντιδραση τους οταν ερθει η σειρα τους να τους παρεξηγησει καποιος........

Ισως τελικα ο γραπτος λογος...... να μην ειναι και το καλυτερο μεσο εκφρασης..
__________________
MY POND

ΕΝΑΣ ΑΝΟΗΤΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ...ΕΝΑΣ ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01651 seconds with 11 queries