Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 24-04-17, 23:59
Constantinos_S Ο χρήστης Constantinos_S δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-02-2017
Περιοχή: Αλιμος
Μηνύματα: 18
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
η σιγουρια πηγαζει απτο οτι ολοι οσοι σου εχουμε απαντησει εδω στο θεμα σου,εχουμε περασει απτο σταδιο που βρισκεσαι τωρα και ειδαμε πως η ενεργεια που απαιτειται για να διατηρηθει σωστα τετοιο ενυδρειο
ειναι πολυ μεγαλη,το οφελος για το ψαρι μικρο και το αποτελεσμα αμφιβολο γιατι εχουμε δει πολλα να πεθαινουν αν και οι ιδιοκτητες τους ειχαν τις καλυτερες προθεσεις.
εσυ μπορει να ασχολεισαι ολη μερα με το ενυδρειο σου και να μη σε πειραζει.
αλλα αν καποιος που θελει να ξεκινησει δει το θεμα σου και θελησει να κανει το ιδιο,θα παρεις εσυ την ευθυνη αν του ψοφησει το ψαρι?

θες αποδειξη?
ποτε μετρησες τελευταια φορα νιτρικα και ποσα ηταν?
και ποσο ταιζεις το ψαρι καθε μερα?
Εαν καποιος θελησει να κανει το ιδιο μενα και ειναι ενηλικας εχει πληρη επιγνωση των πραξεων του. Επισης υπαρχει και η επιλογη "πισω" πανω αριστερα οποτε εαν δεν τον ενδιαφερει δεν το διαβαζει το θεμα μου. Απο που και ως που να αναλαβω εγω ευθυνη για καποιου αλλου το ψαρι που δεν το προσεξε και ψωφησε; Την τελευταια φορα νιτρικα 0 γιατι οτι νιτρικα εχω το απορροφουν τα φυτα που εχω στα οποια περιλαμβανεται και κερατοφυλλο. Εαν καποιου του περισσεύουν και υγρα τεστ ευπροσδεκτα, να μην τρεχω ανα 2 εβδομαδες να τα μετραω σε καταστημα. Ταιζω 6 μικρα pellets καθημερινα. 4 το πρωι και 2 το βραδυ. Τα τρωει ολα. Τροφη δεν μενει. Cheap low shot η επαναληψη της αρχικης μου αναρτησης πριν απο 2 μηνες + κανονικα θα επρεπε να μπουν ολα τα μηνυματα. Δεν ειναι τυχαιο οτι απαντησα σχεδον 2,5 μηνες μετα. Γιατι απλα πηρα αυτα που χρειαζομουν διαβασα και δεν ασχοληθηκα. Το οτι προτεινεις κατι εσυ η καποιος αλλος δεν σημαινει οτι ο αρχαριος παει μπουσουλα σε αυτα και οτιδηποτε αλλο ειναι λαθος. Μην παιξουμε το παιχνιδι με copy paste αναρτησεων. Επειδη ειμαι ευθης περα οτι μου ειναι εξαιρετικα βαρετο δεν βοηθαει και κανεναν οποτε ας κλεισει εδω το θεμα και ας κανει ο καθενας οτι πιστευει οτι ειναινκαλο για τον ιδιο.
 
Page generated in 0,01587 seconds with 11 queries