Θέμα: Ready Aquarium
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 16-08-05, 14:12
Το avatar του χρήστη Celda
Celda Ο χρήστης Celda δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2005
Περιοχή: Περιστέρι
Μηνύματα: 589
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Celda
Προεπιλογή

torm, όχι δεν έκανα λάθος δεν είχε θερμοστάτη αλλα θερμόμετρο! απιστευτο ε; τον θερμοστάτη τον αγοράζεις εσύ...

George, ευχαριστώ για τις ευχές σου. Θα δω ωστόσο. Όπως είδες σε μερικούς φάνηκε ακριβό, να πω την αληθεια και σε μένα γιατί σε ένα κοντινό μου βρηκα 100λιτρο στην τιμή των 150 ευρω αν και η εταιρεια δεν μου ήταν καθόλου γνωστη. το κακο είναι ότι δεν συγκρατησα όλες τις μάρκες. βεβαια έχω παει σε 3 μαγαζια, δεν θα τελειωσει εδώ η ερευνα!

shadow, να σου πω την αληθεια αυτος μου είπε οτι ήταν της Juwel. Και έχεις δικιο γιατί όλα τα αλλα που είχε ήταν μεχρι 100 λιτρα και είχαν 1 λάμπα εκτός από αυτο. διαστάσεις δεν μου έδωσε γιατι ήταν σε ράφι! απλως ήταν πιο "τετραγωνισμένο" από τα άλλα.

Παιδια πήγα και σε αυτό που είναι στην Λεωφ Αλεξάντρας κοντά στο πεδιο του Άρεως (μετά από θετικά σχόλια του φόρουμ) και μου εδινε κάτι τιμες 250 ή 330 για 100λιτρο! Όπως καταλαβαίνετε δεν πήγα στον κόπο να ρωτησω μάρκα ή οτιδήποτε άλλο. Με μόνο το φιλτρακι! Και εξάλλου δεν μου άρεσε καθόλου μα καθόλου η εξυπηρέτηση. Ισως φταίει η εμφάνιση μου που μοιαζω με 20χρονο και δεν μου δίνουν την απαιτούμενη προσοχή Τελος παντων αυτοί χάνουν!

Αν έχετε άλλες προτάσεις, δεκτές!

ΥΓ. Τα ψάρια έχουν μειωθεί και αλλάξει. Σκέφτομαι για 7-8 γκάπι, 2-3 kissgurami(helostoma temminckii), 1-2 apple snail και ίσως 5-6 black molly. Έχω ήδη ένα 9λίτρο με ένα μονομάχο μέσα.
__________________
Κωνσταντίνα


Reality is merely an illusion, albeit a very persistent one.
Albert Einstein (1879 - 1955)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01482 seconds with 11 queries