Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 06-06-13, 08:28
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

στο βιντεο λεει:

"corrydoras seem to be able to live and feed on all kinds of substrates".

αλλα ας το παρουμε αλλιως.σε ποσους απο σας εχει τυχει,η το εχετε δει να συμβαινει?

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Σκεφτηκες αν σε ενα ... μεγαλο ενυδρειο, ειχες στο βυθο πετρες χαλικι κοφτερο αλλα και αμμο αναμεσα (οχι μονο μετρες ή χαλικι), τα cory θα εσκαβαν για τροφη το χαλικι και τις πετρες ή την αμμο αναμεσα σε αυτα?

σπυρο οταν ειχα τα sterbai, στη μια πλευρα του ενυδρειου ειχα βαλει λαβα σαν αυτη που εχω στη λιμνη τωρα.τρωγανε και ψαχνανε κανονικα πανω της και δεν ειδα κανενα να εχει προβλημα.επισης καθοντουσαν και πανω της,οπως παρατηρησε και ο stivv.αυτο κρατησε για ενα τριμηνο-τετραμηνο αν θυμαμαι καλα,μεχρι που αλλαξα στησιμο.(για αλλους λογους)


-------------------------
bonus ερωτηση
Πως ξερεις τοτι τα cory στο βιντεο που ηταν σε πετρωδης βυθους, ειχαν τα μουστακια τους ακεραια ή και αν βυθος ηταν κοφτερος?
ε αφου φαινεται στο βιντεο.αλλα ακομα κιαν πουμε οτι δεν το ξερω,ποιο λογο εχω να το αμφισβητησω?αφου εχω δει κιεγω τα δικα μου να τρωνε πανω σε κοφτερο χαλικι.δε νομιζω πως ειναι τοσο χαζα.τετοια σημαντικο μειονεκτημα ειτε θα το μαθαινανε απο μικρη ηλικια κ θα συμπεριφεροντουσαν αναλογα,ειτε θα ητανε στο dna τους.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01443 seconds with 11 queries