Θέμα: Βλακεία???
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 29-04-13, 22:34
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lifefx Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα σε όλους!
Σήμερα έκανα αλλαγή στην ψαροσύνθεσή μου και μάλλον έχω πρόβλημα.
Εδωσα 4 ζεβράκια και ενίσχυσα το κοπαδάκι αρλεκίνων με άλλα 3 άτομα Σε πόσα λίτρα τα έχεις και τι διαστάσεις ενυδρείου? .Στο σύνολο τώρα είναι 7.Στο πρόβλημα τώρα...έβαλα ένα collisa lalia αρσενικό...ενώ έχω μέσα ήδη έναν αρσενικό μονομάχο.Απο την ώρα που είδε το γκουραμάκι δεν το άφησε σε ησυχία.Δέν μπορεσα να βρώ θυληκο γκουράμι για να τα βάλω ταυτόχρονα.Ισως αν ειναι ζευγάρι να μήν τα πειράζει ο μονομάχος. Όλα είναι σχετικά... Τώρα θα μου πείτε "βρε τενεκέ αφου διάβασες οτι δεν πάνε δυο διαφορετικά λαβυρυνθόψαρα μαζι".Ναι το διάβασα αλλα τώρα την έκανα την βλακεία!Επίσης έβαλα και μια red cherry και μετα απο λιγη ώρα ο μονομάχος κυκλοφορούσε με την μισή στο στόμα. Εφόσον δοκίμασε μία και του άρεσε...μην βάλεις και 2η
Το ερώτημα είναι : Τι κάνεις τώρα?
__________________
Σύμφωνα με τελευταία μελέτη του Εθνικού Θαλάσσιου Ενυδρείου της Βρετανίας και των πανεπιστημίων του Πλίμουθ και του Έξετερ, η παρατήρηση των ψαριών την ώρα που κολυμπούν «ρίχνει» την αρτηριακή πίεση και τους καρδιακούς παλμούς, μειώνοντας το στρες και οδηγώντας σε κατάσταση ηρεμίας.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01340 seconds with 11 queries