Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 29-01-14, 22:11
Το avatar του χρήστη stratigos24
stratigos24 Ο χρήστης stratigos24 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-03-2011
Περιοχή: Αθηνα-Βυρωνας
Μηνύματα: 2.278
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma Εμφάνιση μηνυμάτων
Απ τα λίγα που ξέρω θα σου πρότεινα να αποφύγεις το Νο2, γιατί κρύβει αρκετές "παγιδες" και γενικά με τους μονομάχους θα πρέπει να αποφευγεις τέτοια στησίματα, για να μην προκληθούν τραυματισμοί

Ο δικός μου μονομάχος είναι σε ανοιχτό ενυδρείο με στάθμη νερού 10 εκατοστά από το τελείωμα και πλέον τρώει απ το χέρι μου. Αρχικά πηδούσε μόλις με έβλεπε να πλησιάζω

Το melafix ποτε δεν έκανε κακό να "περιμενει" σε ένα συρτάρι. Μακάρι να μην το χρειαστείς ποτέ!

Με το καλό να χαρείς το ενυδρειο και καλή συνέχεια
Ευχαριστω και εγω ελπιζω να το χαρω..

Το νο2 μοιαζει πολυ με το 4, απλα στο 4 ειναι πιο ανοιχτος ο χορος και εχει λιγοτερες ''παγιδες''. Μην πιαστει πουθενα φοβομαστε?

Και αλλη ερωτηση για το αλμα: Οκ, εσυ το εχεις 10 εκατοστα. Αλλοι που το εχουν ~5, δεν φτανει να πηδηξει παλι εξω? Στα δικα σου 10 αποκλειεται ε?

Edit: Διαβασα σε ξενο φορουμ καπου, οτι μπορει να πηδηξει και 2-3 ιντσες το οποιο μεταφραζεται ''ως και 7.5 εκατοστα''. Να ισχυει? Ξερει κανεις με σιγουρια κατι?

εγω με το καπακι θα το αφησω, αλλα ενημερωτικα να ξερουμε γενικα. Μην νομιζει καποιος οτι επειδη στο ανοιχτο του ενυδρειο εχει το νερο 3-4 δαχτυλα κατω ειναι οκ..
__________________
Urban Mood: https://www.youtube.com/watch?v=pS0ClD5LJ7o
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01460 seconds with 11 queries