Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 14-09-12, 15:18
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κουραμπιές Εμφάνιση μηνυμάτων
ααα ναι λογικο...πασο . Αρα αν θελουμε blackwater και η τυρφη δεν μας δωσει το προσδοκωμενο, μπορουμε να βρασουμε φυλλα και να βαλουμε το ζουμι οπως στο λινκ ετσι? Αφου χρησιμοποιουμε τυρφη θα εχουμε ευεργετικες ουσιες μεσα εξορισμου ετσι?
κοιτα,το χρωμα που θα δωσει η τυρφη και τα καταπα δεν το πιανεις με τα πλατανοφυλλα.θα πρεπει να βρασεις πολυ φυλλο και πολυ νερο για να το πιασεις και δεν συμφερει μονο και μονο για τον κοπο που θα κανεις.απλα τα πλατανοφυλλα εγω προσωπικα τα προτιμω γιατι μου αρεσουνε παρα πολυ στο νερο,βοηθανε οσο βοηθανε και γενικα τα χρησιμοποιω κυριως σαν "συμπληρωμα" στις κλασσικες μεθοδους.οχι οτι εκεινες χρειαζονται συμπληρωμα αλλα γιατι οπως ειπα εμενα προσωπικα μου αρεσει το οπτικο αποτελεσμα και η ασχολια περισσοτερο.γενικα μπορεις να τα χρησιμοποιησεις σαν συμπληρωμα η σαν κατι που το βρισκεις ευκολα,οικονομικα και βοηθαει σαυτο που θες να πετυχεις για σενα και τα ψαρια σου.

απλα πολυ δυσκολα θα υποκαταστησεις εντελως την τυρφη στα αποτελεσματα της οσον αφορα το χρωμα που δινει και τις ιδιοτητες της να αλλαζει τις παραμετρους του νερου.αυτη ειναι η γνωμη μου.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01334 seconds with 11 queries