Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 26-12-09, 11:43
Το avatar του χρήστη blackghost7
blackghost7 Ο χρήστης blackghost7 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-09-2006
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 171
Προεπιλογή

Ενα πολυ μεγαλο μπραβο απο εμενα!

Εγω θεωρω οτι ειναι οτι καλυτερο και πιο μαζεμενο εχω βρει στο νετ ωστε πραγματικα καποιος να καταλαβει για τι ποσα μιλαμε οταν θελουμε να κανουμε θαλλασινο.

Ξερω πολλα παιδια που ξεκινησαν μην γνωριζοντας που θα φτασουν και κατεληξαν μετα απο λιγο καιρο να ξεπουλανε τα πραγματα ολα αφου και λεφτα πολλα χαλαγανε και προκοπη δεν βλεπανε.

Τουλαχιστον τωρα ξερεις αν δεν εχεις ενα Α ποσο σαν βαση και μονο μην το σκεφτεσαι καν.

Υ.Γ. Και επειδη πολλοι θα πουν δεν ειναι αναγκη να χαλασεις τοσα αν το ψαξεις περισσοτερο εχω να πω οτι αυτοι που θα το ψαξουν ξερουν ηδη και δεν χρειαζονται αυτο το ποστ αυτοι ομως που δεν ξερουν πρεπει εξαρχης να ειναι προετοιμασμενοι ψυχολογικα και οικονομικα για τι πραγμα μιλαμε διοτι αυτα ειναι τα "βασικα" παντα υπαρχουν απροοπτα εξοδα (ασθενειες, θανατοι, βλαβες κλπ) και ετσι αν δεν εχεις την δυνατοτητα καλυτερα να μην το ξεκινησεις.

Θεωρω πως το θαλλασινο δεν ειναι απο τα ενυδρεια που χωραει εκπτωσεις σε εξοπλισμο και χρονο. Αν κατι χρειαζεται ΤΩΡΑ πρεπει να το παρεις τωρα και χωρις να σκεφτεσαι τα λεφτα που χρειαζονται και να ψαχνεις σε βαθος χρονου καποια πιθανη ευκαιρια που θα βρεις. Πραγμα που μπορεις ισως να κανεις στο γλυκο με αλλα ειδη εξοπλισμου.
__________________
Οτι περνάει ...... δεν ξαναπερνάει............
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01794 seconds with 11 queries