Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 25-09-12, 17:06
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giorgio Εμφάνιση μηνυμάτων
ειδες να γράφω πουθενά για 1500 λίτρα? επιπρόσθετα, ειδες οτι γράφω πως συμπληρώνω αλάτι και καποια άλλα στοιχεία?
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giorgio
Είπα οτι ΕΓΩ το ακολουθώ,έχοντας ενα Α εξοπλισμό, ΔΕΝ είπα πουθενά να το κανει ο ίδιος, στα 700 λίτρα εχω 10 μεγάλα και 30 μικρότερα ψάρια, αλλώς μπορεί να τα έχει σε 200 λίτρα, εχω τα φίλτρα, τα φυτά, βάζω αλάτι και άλλα που χρειάζονται για malawi. Απορώ εαν ασχολήθηκε κανεις να διαβάσει την παρουσίαση που εχω κάνει, σχεδόν 2 κυβικά την ώρα ανακυκλώνω, το μονο που πάσχω είναι τα νιτρικά αλλα και πάλι παλεύονται με τα φυτά
εδω δηλαδη τι λες? οτ δε συμπληρωνεις προσθετα?

Παράθεση:

Θές να μου πείς οτι οι περισσότεροι εδω μέσα που ακολουθουν τον κανονα των αλλαγών, πήγαν σε χημείο και μέτρησαν το νερό για να δούν ποια απο τα στοιχεία που χρειάζονται τα ψάρια έχει το νερό τους, ή όλοι συμπληρώνουν διαφορα για να καλύψουν τις ανάγκες?
οχι αλλα ακολουθουν τον ασφαλη κανονα των εβδομαδιαιων αλλαγων
Παράθεση:
εγώ τουλάχιστον το πόσιμο νερό το εχω τσεκάρει σε χημείο τόσο μικροβιολογικά όσο και χημικά και ξέρω που βρίσκομαι, εσυ ξέρεις τι πίνεις?
εγω προσωπικα οχι μονο τι πινω ξερω αλλα και τι "πινουν" τα ψαρια μου στα ενυδρεια οπως και το τι "πινουν" στους βιοτοπους τους
Εσενα οι αναλυσεις σου εδειξαν πως ολα τα στοιχεια του νερου ειναι ιδια και μετα απο 6 μηνες?
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01930 seconds with 11 queries