Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 21-04-10, 16:46
Το avatar του χρήστη in the pond
in the pond Ο χρήστης in the pond δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-05-2007
Περιοχή: ΚΥΠΡΟΣ
Μηνύματα: 3.198
Προεπιλογή

Φίλε Βασίλη, συμφωνώ μαζί σου έστω και αν από τα λεγόμενα σου, πιάνουν κατ'εξοχήν εμένα πάλι τα σκάγια.

Συμφωνώ ότι πρέπει το κάθε σύστημα να αναλύεται ώστε να προκύπτουν σημαντικά στοιχεία για όλους μας, αλλά να λέμε τα πράγματα όπως είναι και όχι πράγματα φανταστικά ή υποθετικά.

Η γνώση είναι το μεγαλύτερο χάρισμα στο χόμπυ αυτό. Η πείρα είναι προϊόν της γνώσης. Ο καθένας μπορεί να απευθυνθεί σε μια εταιρεία που κατασκευάζει λίμνες και να την παρουσιάσει εδώ. Αυτό όμως δεν τον κάνει αυτομάτως ειδικό!

Μπορεί να μην είχα ποτέ λίμνη όπως τουλάχιστον την φαντάζεσαι εσύ, αλλά και τους συνδέσμους μου όλα αυτά τα χρόνια έκανα, αλλά και τον κύκλο μου εδώ στην Κύπρο. Δεν έχω τίποτε απολύτως να αποδείξω σε κανέναν και ειδικότερα σε κάποιους που από την πρώτη στιγμή με πυροβολούν στην κάθε γραμμή που γράφω.

Τότε μιλούσα μόνο για λάινερ γιατί μέχρι εκεί έφταναν οι γνώσεις μου. "Ειδικός" δεν είπα ποτέ πως είμαι, καθώς είναι μια πολύ βαριά λέξη. Τώρα αν και εσύ έχεις πρόβλημα με τους συντονιστές, καλύτερα να πούμε του Τόλη να με ξανακάνει απλό μέλος.

Δεν εκφράστηκα ποτέ αρνητικά για τον τρόπο φιλτραρίσματος του Γιάννου, παρά μονάχα ότι δεν κάνει για ΚΟΙ. Αν ποτέ μελετήσετε για ποιο πράγμα μιλώ, σίγουρα θα αλλάξετε γνώμη. Λάθος βέβαια, που έκανα και εγώ στο παρελθόν, σε πολύ μεγαλύτερο βαθμό. Τώρα απλά νοιώθω ενοχές.

Να' σαι καλά!
__________________
Το air diffuser, είναι αεραντλία...

 
Page generated in 0,01549 seconds with 11 queries