Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 18-08-04, 15:57
gkagad Ο χρήστης gkagad δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-08-2004
Περιοχή: Πάτρα
Μηνύματα: 33
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην gkagad
Προεπιλογή

Διονύση ευχαριστώ για την απάντησή σου

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Obelix
Η χήρα απλός μάλλον είναι θηλύκια και τώρα που τρώει καλά γεμίζει αυγά .

Αυτό σημαίνει ότι κάποια στιγμή θα γενίσει? πώς θα το καταλάβω ότι είναι σε κατάσταση για γένα και τί πρέπει να πάρω? γεννήστρα?

Η καραβίδα είναι μπελάς απόφυγε την εκτός και αν θέλεις να τις αφιερώσεις ένα ενυδρείο αποκλειστικά για αυτήν.

Αννοείς ότι θα επιτίθεται στα άλλα ψάρια? ο πωλητής μου το ανέφερε αστακό (αλλά εμένα μου μοιάζει περισσότερο για καραβίδα)

πρόβλημα :
ότι έχεις ψαριά που κανονικά είναι σε ομάδες μονάχα τους και θα πρέπει να το διορθώσεις .

Τί προτείνεις να κάνω δηλαδή?


Ο γλείφτης που πρέπει να μάθεις τι είναι και ανάλογα τι είναι θα έχεις πρόβλημα χώρου η προβληματική συμπεριφορά .

Είναι ένας πρασινοπός (πώς φαίνεται οτι είμαι εντελώς άσχετος) και το μόνο που κάνει είναι να κολλάει στο τζάμι και να ανακατεύει τα χαλίκια


Ο μονομάχος που θα ήταν καλύτερα σε μια μεγαλούτσικη γυάλα .

γιατί το λές αυτό?


Όσο το ότι τσιμπάνε τα φυτά μάλλον πάνε για την άλγη πάνω στα φυτά και όχι στα ίδια τα φυτά εκτός και αν κόβουνε κομμάτια όποτε έχεις τις έξεις επιλογές 1)τους δίνεις τροφή με πρασινάδα μήπως το περιορίσουν και αν όχι είτε το ανέχεσαι και βάζεις αλλά φυτά η τα βάζεις αυτά στο μπλέντερ και καθαρίζεις .
ευχαριστώ πολύ, Γιώργος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01805 seconds with 11 queries