Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 19-05-13, 13:29
Το avatar του χρήστη stanisalus18
stanisalus18 Ο χρήστης stanisalus18 δεν είναι συνδεδεμένος
Το πολυεργαλείο
 
Εγγραφή: 13-09-2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 2.187
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stanlee Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο πολύ καλό ξεκίνημα φαίνεται !!!!

Ο ήλιος το βλέπει κάποια στιγμή της ημέρας ή αυτό το φως που έχει στη φώτο παίρνει όλη μέρα?
Θανκς φιλε μου, ειναι ακομα νωρις βεβαια ελπιζω να εχει και την αναλογη συνεχεια, θα δειξει, θα κανω updates με το καλο αμα ειναι. Οχι δεν τον βλεπει ο ηλιος καθολου, ειναι παντως σε σχετικα φωτεινο σημειο στη γωνια του μπαλκονιου, οπως το βλεπετε στις φωτο καπως ετσι ειναι ολη μερα εκει.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bloskas Εμφάνιση μηνυμάτων
καλη η ιδεα σου να χρησιμοποιησεις το ενυδρειο, θα το κανω και εγω σε ενα 30λιτρο που καθεται!

επειδη δε φενεται καλα , εχεις αφησει καποια τρυπα να παιρνει οξυγονο?
Ναι ειπα να το αξιοποιησω το ενυδρειακι μιας και καθοταν. Ταιριαζει βεβαια για φυτα που ψηλωνουν οχι σε χαμηλα ομως για λογους διευκολυνσης, για τα χαμηλα φυτα τα ταπερακια η κατι αναλογο κανουν καλη δουλεια φανταζομαι. Οχι δεν εχω αφησει καμια τρυπα, δεν μπαινει αερας μεσα απο οσο βλεπω, δεν ξερω αν κανω καλα η οχι, θα ηθελα καποιος που εχει ασχοληθει με αυτα, να μας πει τη γνωμη του πανω σε αυτο.

Και το αλλο παιδια, πως κανουμε multi-quote, δηλαδη πως απανταμε συγχρονως σε πολλα παιδια με ενα μηνυμα?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stanisalus18 : 19-05-13 στις 13:29 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01442 seconds with 11 queries