Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 25-06-15, 14:00
Mokatsino Ο χρήστης Mokatsino δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 18-10-2013
Περιοχή: Σαντορινη
Μηνύματα: 18
Προεπιλογή

Ευχαριστω πολυ για τις βοηθειες.

Γαριδες λοιπον δεν βαζω.. Ερημητες θα παω να πιασω αλους 2 μικρους..

Το σκιμμερ μου ειναι το tunze 9004 .. ενω κανει το μοτερακι εναν θορυβο πως δουλευει δεν βγαζει ποτε αφρο.. Εγω μενω Σαντορινη προφανως και η μονη μου λυση για επισκευη ειναι να το στειλω Αθηνα αλλα δεν ξερω αν αξιζει καν την διαδικασια..Το σκιμμερ δουλευει περιπου 1 χρονο και κατι ασταματητα, δεν ξερω τι διαρκεια ζωης εχουν. Τωρα απο μεταχειρισμενα δεν αγοραζω ποτε τετοιου ειδους μηχανηματα γιατι ειμαι ασχετος και δεν θα μπορω να ελεγξω κατα ποσο ειναι κομπλε.

Τωρα κατι αλλο. Σκεφτομαι να βαλω 2 μικρες καλογριες.. Πιστευτε θα γινει μαχη με τις πρασιναδες? Επισης γνωριζουμε κατι για υποκαμπο? γιατι υπαρχει μια πιθανοτητα να βρω.

Τωρα για το σκουλικι νομιζω δεν ειναι ετσι. ακομα δεν το εχω πετυχει για να το βγαλω φωτο αλλα που θα μου παει.. αυτο που μου εδειξες Samian εμεις το λεμε σκολοπετρα δεν ξερω κατα ποσο στεκει, σιγουρα η ονομασια του θα ειναι καπως πιο επιστημονικη..

Και η κοκκινη γλιτσα που παραμονευει που και που να φανταστω ειναι αλγη λογω φωτισμου κυριως? Γιατι νομιζω εχω δηνατουτσικο φωτισμο αλλα εχω βαλει περιοδο περιπου 10 ωρες την μερα..

Ειμαι ανοιχτος σε προτασεις καθως θελω μια ανανεωσουλα..

Ευχαριστω εκ των προτερων..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01310 seconds with 11 queries