Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 02-06-17, 18:31
Το avatar του χρήστη christoschor
christoschor Ο χρήστης christoschor δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-04-2016
Περιοχή: ΥΜΗΤΤΟΣ
Μηνύματα: 479
Προεπιλογή

Μα για αυτό είμαι εδώ, για να πιάνουμε μεγάλες κουβέντες και να κατανοούν οι νεότεροι. Γιατί πραγματικά π.χ. εγώ δεν μπορώ να έχω μεγαλύτερο ενυδρείο από αυτό. Σίγουρα ο Γιάννης έχει ένα δίκιο σε αυτό που λέει, αλλά το ζήτημα είναι τι γίνεται εαν κάτι τέτοιο προκύψει. Βέβαια θα μου πείτε ότι εδώ άλλοι τα έχουν σε γυάλες και εγώ ασχολούμαι για το αν χωράνε στο 1.20 και το 1,50.....Τάκη εσύ που έχει ένα τέτοιο ζωντανό παράδειγμα και καμάρι (την νταρντάνα σου το next top model) και διατηρείς άριστες συνθήκες νερού, βλέπεις ότι μπορεί να ζορίζεται?
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από christoschor Εμφάνιση μηνυμάτων
Μα για αυτό είμαι εδώ, για να πιάνουμε μεγάλες κουβέντες και να κατανοούν οι νεότεροι. Γιατί πραγματικά π.χ. εγώ δεν μπορώ να έχω μεγαλύτερο ενυδρείο από αυτό. Σίγουρα ο Γιάννης έχει ένα δίκιο σε αυτό που λέει, αλλά το ζήτημα είναι τι γίνεται εαν κάτι τέτοιο προκύψει. Βέβαια θα μου πείτε ότι εδώ άλλοι τα έχουν σε γυάλες και εγώ ασχολούμαι για το αν χωράνε στο 1.20 και το 1,50.....Τάκη εσύ που έχει ένα τέτοιο ζωντανό παράδειγμα και καμάρι (την νταρντάνα σου το next top model) και διατηρείς άριστες συνθήκες νερού, βλέπεις ότι μπορεί να ζορίζεται?
Βρε Λουκά το παράδειγμα για το koi το έκανα για ενυδρείο δύο μέτρα+ μήκος. Εννοείται ότι δεν χωράει με τπτ σε μικρότερο

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη christoschor : 02-06-17 στις 18:31 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01485 seconds with 11 queries