Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 19-10-16, 23:56
Selemeles Ο χρήστης Selemeles δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-10-2016
Περιοχή: Άνω Λιόσια
Μηνύματα: 69
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GN_AZ Εμφάνιση μηνυμάτων
1) η παρατήρηση μου αφορούσε το ότι δεν ακούς κανέναν από τα δύο φόρουμ κ κάνεις ότι γουστάρεις οπότε είτε σε ένα είτε σε δύο είτε σε διακόσια φόρουμ τα γράψεις το ίδιο αποτέλεσμα θα έχεις
Ελπίζω να βρω τότε τόσα...

2) στα petshop φτιάχνουν πολύ ωραία ενυδρεία κ μόνο αυτοί θα συμφωνήσουν με τις μεθόδους σου
Μπορεί να ανοίξω τότε και γω πετσοπ στο μέλλον, δε ξέρεις;;;!!!

3) κ τα ποτήρια της κουζίνας σας μπορείς να βάλεις μέσα για σπηλιές φρόντισε όμως να έχει ολοκληρωθεί ο κύκλος του αζώτου κ μη τυραννάς ένα άμοιρο ψαράκι μόνο επειδή βαριέσαι να στρώσεις το φίλτρο σου
Αυτο προσπαθώ να κάνω, αλλά θέλω συμβουλές και οχι ειρωνικές κατακρισεις...
...συνέχεια παρακατω
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Τάκης Εμφάνιση μηνυμάτων
θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες ,
και εγω θεωρώ πως ψεύτικα διακοσμητικά δεν μπορουν να μπουν σε ένα χώρο που θα ζήσουν ζωντανά, και αυτό αν θέλουμε να ζήσουν και όχι να επιζήσουν.
ειναι μεγάλη συζήτηση...

Εγω θα μείνω στο τρόπο του στρωσίματος,
εκτός απο αυτά τα ζουμιά που έβαλες , έβαλες και τίποτα άλλο ;
όπως πχ τροφή ή αμμωνία απο φαρμακείο ; τροφη
και αν κατάλαβα καλά έβαλες ψάρι μέσα πριν στρώσει το ενυδρείο ; Ναι
το καταδικάζεις σε φρικτό θάνατο δηλαδή ή σε άσκοπη ταλαιπωρία. Κανονικά ζει μεσα σε κανάλια οποτε δε ξέρω τι ειναι καλύτερο,
Και αντί να βάλεις ψάρι γιατί δεν ρίχνεις τροφή για να δημιουργηθούν ρύποι ώστε να δημιουργηθεί βιολογία ; Με το ψάρι δημιουργούνται πιο γρήγορα
-----------------------
ξέχασα να σου πω πως οι μετρήσεις που μας έδειξες, τις ίδιες έχει και το νερό της βρύσης,
στην αρχή χωρίς τεστ αμμωνίας δεν θα δεις εύκολα τι γίνεται,
αλλά να υπάρχει και πηγή αμμωνίας ή αμμωνία
...συνέχεια...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Selemeles : 19-10-16 στις 23:56 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01599 seconds with 11 queries