Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 24-05-10, 23:32
Το avatar του χρήστη endymion
endymion Ο χρήστης endymion δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-03-2010
Περιοχή: Περιστέρι
Μηνύματα: 135
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giagligian Εμφάνιση μηνυμάτων
Όχι από τον θερμοσίφωνα γιατί ειδικά αν είναι παλιός δεν φαντάζεσαι τι βρώμα έχει μέσα του....
Για το θερμοσίφωνα θα συμφωνήσω το βλέπω ότι το νερό είναι θολό όταν το χρησιμοποιώ. Οπότε τι να κάνω? Να βάζω λίγο λίγο κατα την αλλαγή και τον θερμοστάτη από κατακόρυφα που τον έχω να είναι οριζόντια για να βρίσκεται όλος μέσα στο νερό?

Αυτό που δεν κατάλαβα με το λαστιχάκι με το CO2 είναι αν εννοουμε την υποδοχή που ρουφάει το νερό με το προστατευτικό (έχω εξωτερικό φίλτρο).

Επειδή δεν είμαι από τους ανθρώπους που τα περιμενουν έτοιμα, διαβασα σχεδόν όλα τα άρθρα για αρχάριους που υπάρχουν στο φόρουμ, το μόνο που μου ξέφυγε ήταν εκείνο με το υπόστρωμα και τα φυτά με το dry start!!! Σαν αρχάριος συνεχίζω να διαβάζω και κάθε συμβουλή και υπόδειξη είναι καλοδεχούμενη. Tepe σε ευχαριστώ όποτε κλαδέψεις και μπορείς να κανονισουμε. Η αλήθεια είναι ότι μου έφυγαν πολλά με το ενυδρείο και τον εξοπλισμό και τώρα μου κακοφαίνεται κάπως που ακόμα χρειάζεται αρκετά για να έρθει εκεί που θέλω. 10 από δω 10 από εκεί...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01403 seconds with 11 queries