Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 11-03-16, 07:52
Elena Petrou Ο χρήστης Elena Petrou δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-03-2016
Περιοχή: Περιστέρι, Αθήνα
Μηνύματα: 69
Προεπιλογή ΔΙΠΛΟ ΣΟΚ

Για ακόμα μια φορά σας είμαι υπόχρεη!!!

Ακούστε να δείτε τι έπαθα. Πάω χθές απο ένα Pet Shop να αγοράσω τα απαραίτητα καθώς έχω παραγγείλει το ενυδρείο και το περιμένω. Και λέω πάω να πάρω τροφές και τα βασικά καθαριστικά νερού, ένα πλαστικό ενυδρείο για μεταφορά ή για ότι χρειαστεί , να πάρω και μια Anubia και την βάζω στο πλαστικό μέχρι να έρθει το κανονικό ενυδρείο. Ήθελα να την παρατηρώ και λιγάκι πριν μπει στο ενυδρείο.

Παίρνω μια πολύ όμορφη ήδη δεμένη σε ξύλο. Και λέω, δεν πάω να χαζέψω και τους μονομάχους; Τι το θελά;

ΣΟΚ Νο1 :
Τους είχανε σε κάτι "τασάκια" με νερό ίσα ίσα για να σβήνει το τσιγάρο! Με έπιασε η καρδιά μου! Αμέσως αγόρασα ένα μπλέ που μου φάνηκε σχετικά ζωντανός και τον έβαλα και αυτόν στο πλαστικό. Την τρίτη θα έρθει το κανονικό μου ενυδρείο, οπότε θα πάνε όλα τα ψαράκια στην θέση τους. Το πρόβλημα μου εδώ είναι οτι ο μονομάχος δεν τρώει τους κόκκους που τον ταίζω, τους δοκιμάζει και τους φτύνει μετά χωρίς να καταπιέι. Ξέρει κανείς γιατί;


ΣΟΚ Νο2 : Η Anubia έφερε έναν φίλο της μαζί. Ένα κιτρινόμαυρο σαλιγκαράκι τον "Τίγρη" . Και τώρα φοβάμαι. Κάνει αυτος να μπει με τα χρυσόψαρα μου; Και τι να τον ταίζω;
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01784 seconds with 11 queries