Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 31-07-03, 18:45
Το avatar του χρήστη ahar
ahar Ο χρήστης ahar δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-04-2003
Περιοχή: Αθήνα Ν.Σμυρνη
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Devilsnake
Η μελέτη είναι στην βιβλιοθήκη του ΕΚΘΕ. Δυστυχώς το μέγεθος της είναι αρκετά μεγάλο. 174 σελίδες + 10 με τις λεπτομέρειες των συνθηκών διαβίωσης στα σημεία που βρέθηκε.
Θα μπορούσα να την έχω σήμερα αν ήταν μικρότερη.
Αυτό σημαίνει ότι όποιος την θέλει πρέπει να πάει στο ΕΚΘΕ που είναι στο 47ο χλμ Αθηνών Σουνίου, να βρει την βιβλιοθήκη και να ζητήσει τον κ. ΚΑΖΕΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ που είναι υπεύθυνος αρχείου, να την βγάλει φωτοτυπία για να την πάρει μαζί του ή να κάτσει και να την μελετήσει επιτόπου.
Απο την Δευτερα που ξεκινάει η αδεια μου θα είμαι στην ευρυτερη περιοχη των Καλυβιών - Αναβύσου. Μπορώ κάλιστα να περασω και απο εκεί να ρίξω μια ματια.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Devilsnake
Νομίζω πως κάλυψα το θέμα.
Αν υπάρχουν άλλες απορίες μετά τις 20/8 οπότε και θα έχω πάλι την επαφή στην θέση της.
Και με το παραπάνω !!! Αξιος Αξιος

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Devilsnake
Όσο για την «δίοδο επικοινωνίας» που ζητήθηκε αμφιβάλω αν θα μπορέσει να υπάρξει λόγο της δημοσιοϋπαλληλικής λογικής των ανθρώπων στο ΕΚΘΕ.
Νομιζω οτι για να το καταφέρουμε αυτό χρειαζεται μια ποιο προσωπικη επαφη με τα ατομα του ΕΚΘΕ . Θα μπορούσαμε πχ ώς σύλλογος να τους καλέσουμε σε καποια εκδηλωση του συλλογου να μας γνωρίσουν και γιατι όχι, να μας μιλήσουν για την ερευνα τους .. (η γνωστη ουσια "Δημοσιουπαλληλινη" αντιδρα πολύ καλα στις ουσιες "Γλυψεινη", "Κολακίνη" και "Θαυμασινη" )

Επιτελους!!!!!!
Αλέξανδρος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01556 seconds with 11 queries