Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #43  
Παλιά 02-11-10, 01:29
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maikl Εμφάνιση μηνυμάτων
αυριο πρωι φωτο με το τσιγγινο ταμπελακι και τα 25 watt....τωρα ειμαι δουλεια

υ.γ ...το proffessional 3 1200XL δειχνει το electronic που το ειδες?Σελιδα 3/6
Ναι λαθος, το electronic μπηκε εκ παραδρομης. proffessional ηθελα να πω.
Να το δω και να μου εξηγησεις πως γινεται εμενα να καιει 30

@ georgis4
Τα 2080 αναφερθηκαν απο καποιον στη συζητηση για την χαμηλη καταναλωση τους ως eheim, σε σχεση με την ικανοτητα τους στη φιλτρανση τους (13.5 λιτρα υλικα και 1700 λιτρα ροη) και οχι ως προταση αγορας


ΥΓ Παιδια, εγω μαζι σας ειμαι.
Οποιος παιρνει κατι οικονομικο και αξιοπιστο και του βγαινει καλο, το λεει. (Οχι μετα απο δυο μερες ομως. Να περασουν λιγος καιρος ή να λεει ξεκαθαρα ποσο χρονο το λειτουργει να βγαζουμε μονοι μας συμπερασμα).
Να παρουμε κι εμεις.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Στο πρώτο σκέλος απαντάει το πινακάκι.

Η επίκληση της τάχα μεγαλύτερης αξιοπιστίας του eheim θα ήταν δίκαιη αν και τα sun-sun κυκλοφορούσαν τα ίδια χρόνια, με περισσότερα προβλήματα.
Αυτό δηλαδή γιατί δεν το καταλαβαίνετε???

Το δεύτερο σκέλος είναι χιουμοριστικό.
Το πινακακι ειναι ελειπες για την προσφορα του καθε φιλτρου και εχει μονο χαρακτηριστικα, οχι αποτελεσμα.

Το καταλαβαινω οτι δεν συγκρινεται αφου δεν εχει χρονια στην πλατη του το sun.
Εσυ δεν καταλαβαινεις οτι για τον ιδιο λογο δεν μπορεις να το συγκρινεις σε αξιοπιστια??

Το δευτερο σκελος παροτι χιουμοριστικο προσδιδει νοημα, οτι τα φιλτρα ειναι μονο για πλουσιους, που δεν εχουν τι να κανουν τα χρηματα τους.
Και εκει ειναι το λαθος ΙΜΟ.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη delta66 : 02-11-10 στις 01:29 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01490 seconds with 11 queries