Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 06-10-10, 21:20
Το avatar του χρήστη gemen
gemen Ο χρήστης gemen δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-01-2010
Περιοχή: Ν.Κιλκις
Μηνύματα: 400
Προεπιλογή

pano αλλο ψαρι ειναι αυτο?το παρηγηλα ακριβως ετσι οπως το λες με το ονομα του που εχω γραψει και το βιντεο στο you tube λες να μπερδευτικαν και να εστειλαν αλλο ψαρι?στον καταλογω του εμπορου ετσι το εγραφε με αυτα που εχω επανω.σε τι συνθικες ζει αυτο το ψαρι?να το βγαλω αμα δεν τεριαζει με της δικες μου.
-------------------------
τους δινεις διεθυνσεις στο ιντερνετ τους δινεις ονομασιες λατινικων τους λες δεστε να αυτο θελω το εχεις? φερτο μου ποσο κανει το αγοραζω.στο δινουν και ειναι αλλο ψαρι?δηλαδη τοσο.........
ε να τετοια γινονται και στεναχωριεμαι μετα.αι στα κοματια δεν παει αλλο.
ασχετοσυνη τοση βρε αδερφε?αφου σου δινω τα παντα σε πληροφοριες εκανα τοσο καιρο να βρω ενα ομορφο σωστο ψαρι σε συνθικες του ενυδρειου μου και μου κοβεις τι χαρα? ε τα πηρα ρε σεις να πουμε τωρα.παρα πολλη στεναχωρεθικα.μα τοσο ασχετοσυνη?
δηλαδη πως θα ψωνιζουμε απο δω και περα.θα πηγενω με τον κηδεμονα να παρω ψαρι?η με τον επιστημονα απο τας ευρωπας?
αι στα κοματια να πουμε.απελπιστικα πραγματικα με ολη αυτη την κατασταση που γινετε.απελπιστικα.εστειλα ανθρωπο να παει να τα παρη,τον στριμωξα τα βαζει στο ενυδρειο και ερχομε και βλεπω αλλο ψαρι?δηλαδη θα αγοραζουμε θα βαζουμε φωτο εδω και θα μαθενουμε πως πηγε η αγορα μας? αι στα τσακιδια ρε απατεωνες.εγω στην δουλεια μου δεν εχω κοροιδεψει κανεναν εχω μαθη τον σωστο τροπο να λεω και να κανω γιατι καποιοι ειναι απατεωνες δηλαδη?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gemen : 06-10-10 στις 21:20 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01494 seconds with 11 queries