Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 03-07-03, 09:17
Το avatar του χρήστη Obelix(Reifen)
Obelix(Reifen) Ο χρήστης Obelix(Reifen) δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 01-01-2003
Περιοχή: Lavrio
Μηνύματα: 903
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Obelix(Reifen)
Προεπιλογή

Chris θα έλεγα ότι δεν θα έχεις πρόβλημα τουλάχιστον από θερμοκρασία (αν είναι τοποθετημένη στην σκιά) μιας και εγώ δεν έχω αν και εμένα είναι σχεδόν το 1/3 σε όγκο νερού από την δικιά σου μάλιστα έχω χαμηλότερη θερμοκρασία έξω από ότι έχω στο ενυδρείο η μόνη διάφορα εγώ τις είχα γεμίσει με φυτά όσο δεν έπαιρνε και ίσως αυτό βοήθαγε στην οξυγονώσει του νερού και ένα μικρό φίλτρο για 50 λίτρα που λειτουργούσε σαν μηχανικό και χωρίς να αναταράζει την επιφάνεια του νερού.
Από το δίκτυο νερό γιατί δεν βάζεις δεν είναι τόσα τα λίτρα που να είναι απαγορευτικό θα σου έδινε περισσότερες επιλογές στα ψαριά και θα ξεφόρτωνες λίγο και τα ενυδρεία σου.
Τέλος μην λες ότι δεν έχεις πρόβλημα από άλγη γιατί με πράσινη και πράσινο νερό δεν θα σου δημιουργήσουν προβλήματα μάλλον θα σου αρέσει κιόλας αλλά η τριχοειδή είναι σκέτος εφιάλτης (ο δικός μου) ενώ στο ενυδρείο ελέγχεται άνετα έξω είναι το πιο επιθετικό πράγμα που έχω δει μιας και θα κόλληση οπουδήποτε και θα πνίξει τα πάντα σε χρόνο ρεκόρ και δεν ελέγχετε με τίποτα.
Αυτά γιατί πρέπει να κοιμηθούμε κιόλας
__________________
Διονυσης

http://public.fotki.com/reifen/
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01306 seconds with 11 queries