Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 27-04-09, 06:29
Το avatar του χρήστη in the pond
in the pond Ο χρήστης in the pond δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-05-2007
Περιοχή: ΚΥΠΡΟΣ
Μηνύματα: 3.198
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από POURITANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
επειδή εγώ δεν ξερώ από μαθηματικά και ξέρει o in the pond η εσύ κάντε των κόπο ρε παιδιά να δείξετε και σε μας πως γίνετε. στην συγκεκριμένη λίμνη παρτε με ένα απλό copy την φωτογραφία και δείξατε μας πως την τεμαχίζετε και πως γίνονται οι πράξεις.
Βαλτέ πλασματικές διαστάσεις απλά να μπορέσουμε να καταλάβουμε των τρόπο.
τόσο δύσκολο είναι αφού ξέρετε και των τύπο και το πως γίνετε.

το θέμα είναι θα το κάνει κανείς ?

Η είναι τόσο απλό και το ξερόυν όλοι οπότε δεν υπάρχει λόγος ??
όλα απλά είναι οπός ότι τα ενυδρεία θέλουν αυτό και αυτό αλλά υπάρχουν και άνθρωποι που δε ξερόυν τι πάει να πει διοξείδιο και καθόμαστε και εξηγούμε τα απλά.
Αν η λογική σας είναι ότι δεν απαντάμε στα απλά τότε καταργούμε των ορό φόρουμ = βοήθεια σε ότι μας είναι άγνωστο και ρωτάμε τους γνωστές.

Ο ένας προσπαθεί να προστατεύσει των άλλων μοντ και χάνετε η ουσία της πραγματικής θέσεις που πρέπει να έχει ο κάθε ένας μας εδώ μέσα που για μένα είναι βοήθεια –επεξήγηση – ανάλυση- επιχειρήματα.

Υπάρχει πολύς κόσμος που διαβάζει το φόρουμ αυτό και θεωρό μια και μας φιλοξενεί όλους να προσπαθούμε να γραφούμε όσο μπορούμε σωστότερα σε ότι λεμέ. Να λέει ο καθένας κοιτά στο gabμιλάνε με επιχειρήματα και κάνουν σοβαρή δουλειά και όχι ότι τους έρθει στο κεφάλι γραφούν.

Κάπου εδώ θα φάω η καμιά κάρτα επιπλήξεις από σένα πάλι panos-alex/polis
Η κανένα banγενικότερα.

Σκοπός μου είναι να γίνουν τα πράματα καλυτέρα και να είμαστε ποιο υπεύθυνοι από κει και πέρα όλα είναι εμπειρίες ζώης.

Μοντουρατορ για μένα σημαίνει ότι έχει καταλάβει την ευθηνή που του ανάλογη και ότι δε μπορεί να γραφεί ότι νάνε. Αν γραφούν ότι νάνε οι κάπως υπεύθυνοι τι να περιμένει κανείς από τα απλά και νέα μέλη.
---------------------------
παντος σε θεμα αλλου δε θα ζητησω εξηγήσεις πανω σε κατι γιατι αθελα μου κατεστραφηκε το θεμα που ανοιξε ο φιλος και πιστευω οτι φταιω σε μεγαλο βαθμο και Εγω.

Συγνωμη φιλε απο μενα .
Φίλε Βασίλη(pouritanos), κούλαρε. Αν και πιστεύω ότι ούτε αυτή μου η παρέμβαση δεν θα σε καλύψει απόλυτα, εντούτοις θα προσπαθήσω.

Για να εφαρμώσω τους τύπους, χρειάζονται και οι απαραίτητες μετρήσεις, πράγμα που έχω μιλήσει με τον φίλο apolonistis και πρόκειται να τους ετοιμάσει σύντομα.

Η Κυριακή είναι μέρα ξεκούρασης και στο σπίτι όπου περνάω τις ώρες μου δεν έχω εγκαταστήσει σχεδιαστικό πρόγραμμα για να μπορέσω να δημιουργήσω το σχεδιάγραμμα ώστε να το καταθέσω. Λίγη υπομονή χρειάζεται...! Μια μέρα δεν είναι και το τέλος του κόσμου.
__________________
Το air diffuser, είναι αεραντλία...

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01988 seconds with 11 queries