Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #92  
Παλιά 14-08-09, 11:33
Andros Ο χρήστης Andros δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Περιοχή: Tseri, Nicosia
Μηνύματα: 1.228
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Andros
Προεπιλογή

Και φυσικα το laguna δεν κανει, αλλη ειναι η δουλεια του...

Οσο για το φιλτρο που εκανες ποστ ειναι φιλτρο πιεσεως με πολυ μικρο χωρο για βιολογικο υλικο και πολυ πιο μικρο απο το laguna φιλε μου.

Τα φιλτρα πιεσεως...σκοπος τους ειναι (με την καταλληλη αντλια) να ανεβαζουν το νερο σε υψομετρο με σκοπο την δημιουργια καταρρακτων και ρυακιων.
Αν και Φιλτραρουν αρκετα καλα εγω δεν εννοουσα για αυτα τα φιλτρα......που σιγουρα δεν κανουν για το σκοπο σου.
Υπαρχουν αλλα φιλτρα για λιμνες (αφου ρωτησες αν κανουν τα φιλτρα λιμνων για τον σκοπο που το θελεις) αλλα δεν απαντησες σε κατι πολυ σημαντικο!!!!

Θα βαλεις βαθια το χερι στην τσεπη????????????????????????????????????????????? ??????
-------------------------
Λοιπον, επειδη δεν εχω ασχοληθει με τα ψαρια αυτα, γνωριζω οτι λογο μεγεθους μεσα σε ενα ενυδρειο ειναι ενα στοιχημα που θα χαθει, θα σεβαστω τις ευαισθησιες καποιων φιλων και να πω οτι... λαθος μου που ποσταρα.

Δεν θελω να παρω κανενα στον λαιμο μου γιατι αν κανεις αυτο το ονειρο πραγματικοτητα στο τελος θα γινει εφιαλτης.

Θα χαθει...χρημα....χρονος....που στο τελος ολα αυτα θα την πληρωσουν τα ψαρια...

Καλη συνεχεια απο εμενα και οτι καλυτερο για τα ψαρια σου.
__________________
MY POND

ΕΝΑΣ ΑΝΟΗΤΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ...ΕΝΑΣ ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Andros : 14-08-09 στις 11:33 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01614 seconds with 11 queries