Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 08-03-13, 23:21
Το avatar του χρήστη kraken21
kraken21 Ο χρήστης kraken21 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-12-2012
Περιοχή: κορυδαλλος , Aγια Βαρβαρα
Μηνύματα: 61
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από aquatic Εμφάνιση μηνυμάτων
πολυ ωραιο!!!!

επειδη ειμαι στη φαση του στεγνωματος του δικου μου background ηθελα να σε ρωτησω πως θα δαμασω την ανωση χωρις να κολλησω το background στο τζαμι (δε το θελω μονιμο). Αν το κολλησω σε πετρα; θα βυθιστει;
δεν γνωριζω αν θα στο κρατηση γιατι ειναι πολυ η ανωση και γω στην αρχη λεω δεν θα ειναι τοση πολυ οπου μια "πετρα" μιλαω για αυτες τις δυο που φενονται απο τα αριστερα οπως κοιτας την φωτο η μια μου ραγισε... σκεψου με την πετρα μπορει οντως να στο κρατηση κατω αλλα το πανω μερος?? θα ειναι στον "αερα" περιμενε γνωμες και απο αλλους σε ευχαριστω πολυ παντος!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kouman Εμφάνιση μηνυμάτων
πολυ καλη δουλεια! η αλγη τωρα θα το κανει πιο φυσικο!
σε ευχαριστω πολυ αυτο τωρα περιμενω!!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
αυτο θα πει μερακι, πραγματικα πολυ ωραιο...


ενσταση στο τελευταιο "υλικο" ...θα ελεγα ιδανικοτερα -και ασφαλεστερα- η ολη κατασκευη να γινει οταν η γυναικα εχει παει καμια επισκεψη στη μαμα της, και το φελιζον το κοβουμε οταν βεβαιωθουμε οτι βρισκεται εκει και οτι δε θα γυρισει αξαφνα επειδη ξεχασε τα κλειδια της
χαχαχα¨ δεν το ειχα σκευτει ετσι χαχαχα μπορω να πω πως συμφωνο σε ευχαριστω πολυ!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kraken21 : 08-03-13 στις 23:21 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01452 seconds with 11 queries