Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 28-05-10, 16:52
Το avatar του χρήστη prospathw
prospathw Ο χρήστης prospathw δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-11-2009
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 1.075
Smile

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitris vas Εμφάνιση μηνυμάτων

γιωργο στο πρωτο ποστ του τολη που εβαλες, θεωρεις οτι εσυ κ οι υπολοιποι μοντς ανηκετε στους εμπειρους χομπιστες που εκνευριζονται με αυτα που λεμε ολοι αλλοι επειδη ξερετε περισσοτερα?
συγνωμη αλλα αυτη ακριβως ειναι η λανθασμενη νοοτροπια(αλλαζονικη) που κατακρινουν ολοι παραπανω.

Σιγουρα ξερερτε παρα πολλα,πολλα περισσοτερα απο τους αλλους αλλα οχι ολα.Κ εσυ εχεις κανει λαθη σε συζητησεις κ εχεις αλλαξει αποψη,και αλλοι μοντς.Αυτο ειναι και το φυσικο,ολοι κανουν λαθη γι αυτο δε χρειαζεται να εχετε το υφος του ξερολα οταν απαντατε..

Εσυ συγκεκριμενα εισαι απο τους πλεον ευγενικους αλλα δεν ειναι και ολοι.εγω απ οτι θυμαμαι στο πρωτο ποστ μου ειχα ξενερωσει απο το πως μου απαντουσε ενας μοντ.ετυχε να επιλεξω να μεινω στο φορουμ να διαβασω και να διορθωσω μονος μου τα λαθη μου.Δεν το κανουν ολοι ομως αυτο!!οι πιο πολλοι απλα δε θα ξαναμπουν στο φορουμ.
Κ αν δεν σας νοιαζει οπως λεει ο τολης να εχει πολλα μελη το φορουμ,θα επρεπε να σας νοιαζει το καλο των ψαριων ολων των αρχαριων,που αν τους αποθαρρυνετε απ το να μεινουν στο φορουμ,απλα δε θα μαθουν ποτε
__________________
Εδώ ρε παιδιά διαφωνώ μαζί σας...δεν νομίζω ότι όταν κάποιο νέο μέλος ανοίγει νέο θέμα τον πιάνουμε από τα μούτρα.αντιθέτως τον συμβουλεύουμε ευγενικά.όταν όμως εκείνος επιμένει να μας λέει πως η δίκη του άποψη είναι σωστή χωρίς να έχει καθόλου εμπειρία και προσπαθεί να μας επιβάλει πως είναι σωστή φυσικό είναι να ξεφεύγουν κάποιοι εμπειρότεροι!!!

ΥΓ.δεν μιλάω ειδικά για τον Σταυρό...εκείνος ήταν μόνο η αφορμή!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01461 seconds with 11 queries