Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 28-05-10, 13:45
alex Ο χρήστης alex δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 09-12-2009
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 538
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην alex
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Giorgos Εμφάνιση μηνυμάτων
Προφανως και δε θα σβηστει τιποτα οσο οι τονοι παραμενουν χαμηλοι, οι τροποι ειναι κοσμιοι και η συζητηση δε θιγει προσωπα.

ρε φιλε στο τοπικ με την αγγελια μου, επιασες και εσβησες ολα τα ποστ εμενα και των παιδιων, δεν καταλαβαινεις οτι ειναι προσβλητικο να συμβαινει οποτε κρινεις εσυ? ουτε προσωπα θιξαμε, ουτε τονους ανεβασαμε, ουτε τπτ, βρεθηκανε δυο παιδια και ρωταγανε για τα κλαδεματα και ειπανε πως θα περασουν το απογευμα να τα παρουν, και τα εσβησες γιατι εισαι ρομποκοπ και τα θεωρουσες περιττα...λες και αν εμεναν θα χαλαγε η δομη του φορουμ ολου, και θα μας εκανε μηνυση η invision, λες και δεν γραφονται ενα σωρο "αλλα τετοια περιττα" εδω καθημερινα...

θελει πολυ μυαλο να καταλαβεις πως οταν σβηνεις εστω και αυτο που ειναι αδιαφορο επειδη εχεις τη δυνατοτητα, του αλλου του κακοφαινεται, που σε τιμαει με την παρουσια του εδω?
ποσο πιο λιανα να στο κανω?
χθες πιασατε και σβησατε τα ποστ μου ολα επειδη ειπα πως αν οι δισκοι μου γινοντουσαν χελιδονοψαρα θα φταιγανε τα λιτρα μου...
και αλλα πολλα...ποιον εθιξα εκει? τα χελιδονοψαρα?


στο φιναλε αν δεν θελετε να γραφουμε πειτε το μας να φυγουμε...
η τουλαχιστον πειτε μας τι μπορουμε και τι οχι...
τωρα φυσικα κινδυνευει να σβηστει και αυτο το ποστ μου γιατι ειναι καπως προσωπικο αλλα διαβαστε το με λογοτεχνικη διαθεση, τι να σας πω...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01424 seconds with 11 queries