Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 24-01-03, 16:46
kroud Ο χρήστης kroud δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: AΘΗΝΑ(ΖΩΓΡΑΦΟΥ)
Μηνύματα: 292
Προεπιλογή

Για να μην λεω κι εγω τα ιδια,συμφωνω απολυτα με την παρατηρηση του τολη.
Το board εχει αρχισει και γινεται υπερβολικα κουραστικο με αποτελεσμα καποιοι που εχουν γνωσεις και θελουν να απαντησουν να μην απαντανε.
Εχω παρατηρησει οτι καποιοι ρωτανε τα ιδια και τα ιδια χωρις να μπουν στο κοπο να δουν τα λιγο παλιοτερα post και να λυσουν τις οποιες τυχον αποριες τους.Αυτο το φαινομενο υπηρχε και στο παρελθον αλλα τωρα εχει φτασει στο εσχατο σημειο.
Οπως υπαρχουν και αυτοι που δινουν απαντησεις μονο και μονο γιατι νιωθουν οτι πρεπει να απαντησουν.
Με αυτο τον τροπο το board αντι να κανει βηματα μπροστα παει πισω.
Επειδη ο τολης μιλησε για προτασεις σχετικα με το board ας ασχοληθουμε με αυτο το θεμα απο εδω και περα.

Εχω τις εξης προτασεις:
Θεματα τα οποια εχουν ξαναμπει να διαγραφονται αφου πρωτα ο moderator ή ο admin παραπεμψει τον ομιλητη σε παλιοτερα post ωστε να τα διαβασει.Εαν μετα εχει αποριες ας θεσει ενα θεμα πανω στις αποριες του.
Γενικως πρεπει να αρχισει να γινεται μια αξιολογηση των θεματων.
το θεμα περι δεινοσαυρων κτλ..ειναι κατι που δεν με απασχολει αλλα επειδη πιστευω οτι για καποιο καινουριο μελος ειναι σημαντικο, οταν εχει μια πρωτη επαφη με καποιον, να ξερει με ποιον εχει να κανει,οποτε ας επιστρεψει και παλι αλλα με την διαφορα οτι αυτος που το κατεχει να ειναι σε καποιον βαθμο ικανος να το κατεχει και οχι γιατι απλα εκανε 300 post χωρις νοημα.
Οποτε αυτο εχει ως αποτελεσμα,τα post τα οποια μπαινουν για χαρη γουστου αυτοματος να διαγραφονται.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01473 seconds with 11 queries