Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 12-03-10, 12:04
Το avatar του χρήστη Singha
Singha Ο χρήστης Singha δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-06-2009
Περιοχή: Αθήνα Παπαγου
Μηνύματα: 453
Προεπιλογή

καλημερα. και ευχαριστω για τα κομεντσ!

εχω το 25λιτρο που ειχα τον αλον μονομαχο... το εχω στιν γωνια αδειο. επιδι εσπασε το καπακι του. το οποιο ειχα φτιαξει εγω απο ξυλο. και ηταν αποτυχια γτ ειχα προβλημα με το βερνικι επιδι πιθανον να ειχα βαλει κακια ποιοτητα.
αλλα και σε λεφτα διοτι ανα καιρους βλεπω στις αγγελιες να πωλουνται ενυδρειακια μαζι με καπακι μεχρι και 30 λιτρα που κοστιζουν οσα μου πηρε να φτιαξω το καπακι.... τεσπα. αποφευγω μακραν απλα να βαλω τον κουκλο σε ενυδρειο χωρις καπακι. τοχω δει το κακο. μαλλον το εχετε δει αρκετοι και απο εσας... εχω διαβασει σχεδον ολα τα ποστ. καμποσο καιρο που ειμαι γραμενοσ εδω. εχο μιλισει με αρκετο κοσμο, ο οοιος με βοηθησε με ιδεες. ο σκοπος μου ηταν να παρω τον κουκλο και να μην τον βαλω μεσα στο 12ρι. αλλα τον ειδα. και καταλαβα οτι αμα τον αγοραζα εστω και τωρα, κακο δεν εκανα εκει που τον ειχαν. anyway. ο στοχος ειναι σιγουρα μεγαλυτερο σπιτι οταν βρω κανα 50 ευρος.

-------------------------
Agnow τπτ φιλε μου. πιστευω οτι αμα κανεις μια βολτα στο μαγαζι, σιγουρα θα βρεις κατι που να σε γοητευσει

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Singha : 12-03-10 στις 12:04 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01472 seconds with 11 queries