Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #60  
Παλιά 15-08-16, 23:09
Το avatar του χρήστη mixalis1708
mixalis1708 Ο χρήστης mixalis1708 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-09-2014
Περιοχή: Ιεραπετρα
Μηνύματα: 187
Προεπιλογή

[QUOTE=nicpapa;958361]Πιο πανω μου ειπες οτι δεν ειναι επεξεργασμενη...
Δεν ξερω ρε φιλε για τους αλλους, οι περισσοτεροι δεν εχουν ιδεα τι χρωμα αποδιδει το καθε φυτο.
Εμενα προσωπικα με ενοχλει το να πειραζουν τα χρωματα.. γιατι χρονια τωρα ασχολουμαι με το χρωμα των φυτων, πες με περιεργο , παραξενο , αλλα καθε φυτο εχει και το χρωμα του, και δεν μπορω να βλεπω πειραγμενα χρωματα.
Πολοι που δεν γνωριζουν οτι εχεις πειραξει τα χρωματα , θα ακολουθησουν οτι κανεις , απο θεμα συντηρησης και λιπανσης..
Αλλα αν δεις απο κοντα καποιες φωτο που εχεις βγαλει , φαινονται οι ελλειψεις και οι τοξικοτητες στα φυτα.
Δεν ηθελα να σου την πω , αλλα καιρο τωρα στα λεω για τα χρωματα.
Ελπιζω να μην παρεξηγησες...
-------------------------


Πιο πανω ειπα οτι η καινουργια που ανεβασα δεν ειναι επεξεργασμενη οπως η προηγουμενες με πειραγμενα χρωματα κτλ που ποτε δεν ειπα οτι δεν κανω, οντως η φωτεινοτητα που ειπα πριν οτι πειραξα σε μια δοκιμη που εκανα πριν λιγο σε ακραιες τιμες φαινεται να πειραζει τα χρωματα αρα και η δευτερη επεξεργασμενη ειναι.

Δεν δινω συμβουλες σε κανενα ουτε παροτρυνω κανενα να ακολουθει την δικη μου ρουτινα και το προγραμμα λιπανσης που κανω εγω καθως θεωρω οτι στο θεμα λιπανσης υστερω σε γνωση οπως φαινεται και στα φυτα μου κατι που σωστα επισημαινεις. Καλυτερο θα ηταν εξ αρχης να παρατηρουσες τις ελλειψεις στα φυτα μου και να εκανες επισυμανση στο προβλημα παρα να συζηταμε απ εξω απ εξω τοση ωρα. Για αυτο ανεβαζω φωτο στα φορουμ για να βλεπω τα λαθη μου να με διορθωνουν οι πιο εμπειροι και να προσπαθω να τα διορθωσω στη συνεχεια.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nicpapa Εμφάνιση μηνυμάτων
Πιο πανω μου ειπες οτι δεν ειναι επεξεργασμενη...
Δεν ξερω ρε φιλε για τους αλλους, οι περισσοτεροι δεν εχουν ιδεα τι χρωμα αποδιδει το καθε φυτο.
Εμενα προσωπικα με ενοχλει το να πειραζουν τα χρωματα.. γιατι χρονια τωρα ασχολουμαι με το χρωμα των φυτων, πες με περιεργο , παραξενο , αλλα καθε φυτο εχει και το χρωμα του, και δεν μπορω να βλεπω πειραγμενα χρωματα.
Πολοι που δεν γνωριζουν οτι εχεις πειραξει τα χρωματα , θα ακολουθησουν οτι κανεις , απο θεμα συντηρησης και λιπανσης..
Αλλα αν δεις απο κοντα καποιες φωτο που εχεις βγαλει , φαινονται οι ελλειψεις και οι τοξικοτητες στα φυτα.
Δεν ηθελα να σου την πω , αλλα καιρο τωρα στα λεω για τα χρωματα.
Ελπιζω να μην παρεξηγησες...
-------------------------

χαλαρα το παμε...
Μην ανυσηχεις , δεν ειμαι τετοιος τυπος...
-------------------------
Oποτε ασε τα πειραγματα στα χρωματα και παιξε με τα λιπασματα...

Δες μερικα βιντεακια απο duch...
BORKED

BORKED
Φτιαξε τα βιντεακια δεν μπορω να τα δω φαινεται ενα μαυρο παραθυρο μονο..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mixalis1708 : 15-08-16 στις 23:09 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01869 seconds with 11 queries