Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 10-09-12, 22:20
Babis9 Ο χρήστης Babis9 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 30-08-2012
Περιοχή: Παιανία Αττικής
Μηνύματα: 11
Post

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
δε μαζευεις κανα φυλλο απτη μπανανια σου να δωσεις και σεμας?δεν εχω βρει πουθενα.απτη λευκα καλυτερα να μη βαλεις.δε νομιζω οτι θα δεις και κανα σοβαρο αποτελεσμα δηλαδη.ισως να κανω λαθος,αλλα αφου δεν ειμαι σιγουρος για το τι θα βγαλει στο νερο,εγω δε θα εβαζα.η μανόλια ειναι καλη περιπτωση αν βρεις,και τα πλατανοφυλλα,που κρατανε αρκετο καιρο και φαινονται πανεμορφα μεσα στο νερο.ενω οι καρυδια και η καστανια λιωνουνε γρηγορα.πιο γρηγορα απτα catappa.εχω την εντυπωση πως και της μπανανιας θα κρατανε αρκετα αλλα δεν τα εχω δοκιμασει προσωπικα για να δω γιατι οπως ειπα δεν εχω βρει πουθενα.

γενικα θελει ψαξιμο αν δεν εισαι σιγουρος για καποιο ειδος γιατι καποιες ουσιες που ειναι τοξικες για τα ψαρια,μπορει να μην ειναι για τον ανθρωπο,και το αντιστροφο.οποτε θελει προσοχη για να μην γινει λαθος.
Αμα θες φυλλο μπανανιας, έχω να σου δωσω!!! Βεβαια, δεν ειναι τα τεραστια τα φυλλα, γιατι ειναι μικρουλα. Ισα με εναν ανθρωπο θα ελεγα και λιγο πιο κοντη!!! Μαλλον θα βαλω πλατανου. Εχει η γειτονισσα!!! Αυριο εχει μαδημα του δεντρου της Ελπιζω να πετυχει και να μη γινει μια μπουρδα....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01397 seconds with 11 queries