Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 20-04-18, 11:19
yannisp2 Ο χρήστης yannisp2 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-06-2017
Περιοχή: Β. Ελλαδα
Μηνύματα: 91
Προεπιλογή

λοιπον τελευταιο μηνυμα και δεν ξανα-απαντω στο συγκεκριμενο θεμα...δεν αμφισβητω τις γνωσεις σου, αλλα μην αποτρεπεις τον χομπιστα να χαρει κατι το οποιο θελει, δεν εχουμε ολοι τον αμαζονιο στο σπιτι μας οπως εσυ , το Stendker τον ανεφερα , οχι για σενα, αλλα για τον νετρινο ωστε να παρει μια πιο σφαιρικη αποψη απο εναν πιστοποιημενο επαγγελματια , ο οποιος το κατεχει το αντικειμενο κατα τη γνωμη μου.... (με βαση τη δικη σου λογικη δεν θα επρεπε να υπαρχουν θαλασσινα ενυδρεια γιατι 2 ιδια tang στο ιδιο ενυδρειο δεν ταιριαζουν μεταξυ τους, ασχετα που στο φυσικο περιβαλλον κοπαδιαζουν)....
αυτα και κλεινω

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Diskus fan Εμφάνιση μηνυμάτων
Γνωρίζεις προσωπικά τον Stendker... και τον συμπαθείς τόσο ώστε να τάσσεσαι με το μέρος του ή απλά τον εμπιστεύεσαι... επειδή διάβασες το κείμενο του; Ενημερωτικά εγώ ναι... και όχι μόνο αυτόν.
Γνωρίζεις το επίπεδο των δικών μου γνώσεων και διαθέτεις την εμπειρία που απαιτείται... ώστε να τις αμφισβητείς;
Ένας κύβος 80 Χ 80 Χ 80 (512 λίτρων)... είναι ικανοποιητικό ενυδρείο, για δίσκους;
Το τι είναι μια χαρά για τους δίσκους... είμαι σίγουρος ότι το αγνοείς παντελώς.-
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01497 seconds with 11 queries