Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 06-05-11, 23:51
kostas78 Ο χρήστης kostas78 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-03-2011
Περιοχή: αρτεμιδα
Μηνύματα: 510
Προεπιλογή

φιλε samian πριν απο 3-4 μερες ποσταρισα και εγω τα <<παραπονα>> μου σχετικα με τα mbounas μιας και ειναι η πρωτη φορα που ασχολουμε με αυτα τα ψαρια.η αληθεια ειναι οτι οπως διαβαζα και διαπιστωσα και ο ιδιος τα συγκεκριμενα ψαρια δεν πολυκυκλοφορουν και ειναι λιγο ξενερωμα να μην μπορεις να τα χαρεις παρα μονο οταν πεινανε που βγαινουν για να φανε.βεβαια απο χθες τα βλεπω πιο <<ξεψαρωμενα>> και κυκλοφορουν λιγο περοσσοτερο χωρις να φοβουνται τοσο πολυ.το ενυδρειο το εχω και εγω στο καθιστικο οποτε ειναι λογικο καθε φορα που περναει καποιος να τρομαζουν.απο οτι μου απαντησαν και αλλα παιδια που εχουν εμπειρια μου ειπαν οτι η συγκεκριμενη συμπεριφορα ειναι απολυτως φυσιολογικη για αυτα τα ψαρια.το θεμα ειναι οτι ειναι πολυ ωραια ψαρια και τελικα δεν μετανιωνω που ασχολουμαι με αυτα.ελπιζω με τις πολυ λιγες γνωσεις μου να βοηθησα.
-------------------------
samian τωρα καταλαβα οτι η το thread που αναφερεσαι ηταν στο δικο μου θεμα.οποτε θεωρησε αυτα που σου εγραψα σαν μια περιληψη της συζητησης

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kostas78 : 06-05-11 στις 23:51 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01274 seconds with 11 queries