Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 26-10-10, 18:05
Το avatar του χρήστη zipo
zipo Ο χρήστης zipo δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-10-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη/Καλαμαριά
Μηνύματα: 1.206
Προεπιλογή

Ευχαριστώ πολύ παιδιά.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Crazy_Beaver Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ όμορφο όλο εκτός από την πλάτη!Αλλα γούστα είναι αυτα.Για τα ψάρια το είπες και μόνος σου οτι είναι πολλά.Κατα τα άλλα κουκλί.Οι πέτρες από πού είναι;


Δώσε και άλλες φώτο στον λαό!!!!
Η πλάτη ξέρω ότι δεν είναι ο,τι ομορφότερο για φόντο.Απλά,με βόλεψε με τη στήριξη των πετρών σε αυτό το ενυδρείο που έχει περιορισμένες διαστάσεις και είναι επιτακτικό να στηριχθούν οι πέτρες για εξοικονόμηση χώρου.Τα ψάρια είναι εν γνώσει μου πολλά και αυτό δε φαίνεται τόσο τώρα,αλλά θα φανεί όσο θα μεγαλώνουν.Από φίλτρανση και ποιότητα νερού δεν υπαρχει ούτε θα υπάρξει προβλημα.Το πρόβλημα είναι η επιθετικότητα που κατά πάσα πιθανότητα θα υπάρξει κατά το ζευγάρωμα.Θα το αντιμετωπίσουμε.Οι πέτρες είναι από το Pangea (κεντρική αποθήκη) και μέσα στο ενυδρείο είναι γύρω στα 75 κιλά.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimitris_Batman Εμφάνιση μηνυμάτων
Ανέβασε το βιντεάκι που μου έδειξες στην συνάντηση της Κυριακής.Η φωτογραφία το αδικεί.
Θα ανεβάσω κανένα βίντεο,αλλά ένα λίγο πιο ωραίο,όχι εκείνο.Η φωτό ίσως το αδικεί γιατί δεν παρουσιάζει τη ζωντάνια και την κίνηση των ψαριών που είναι όλη η ουσία σε ένα τέτοιο ενυδρείο.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zipo : 26-10-10 στις 18:05 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01487 seconds with 11 queries