Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #69  
Παλιά 07-04-17, 21:41
Το avatar του χρήστη voas
voas Ο χρήστης voas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 29-04-2015
Μηνύματα: 4.877
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΜΙΜΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
επισης χθες χωρισα τον ερημιτη απο ενα μεγαλο σαλλιγκαρι γιατι νομιζα οτι παει να τον φαει
σημερα τα ειδα παλι κολλημενα και απ οτι καταλαβαινω ο ερημιτης εχει ποιασει το σαλλικγαρι θελει να το φαει για να παρει το καβουκι του λετε να ειναι αυτο?πριν λιγο καιρο ειδα το κουφαρι του ερημιτη και νομιζα οτι ψοφισε,μετα ομως απο μερικες μερες τον ειδα παλι ζωντανο,αναστηθηκε!καταλαβα οτι αλλαξε κοστουμι,οπως κανουν οι γαριδες χαχα δεν το ηξερα.
μου κανει εντυπωση και η πολυ καλη καθαριοτητα που κανουν τα σαλλιγκαρια,αλλα απο την αλλη φοβαμε μη μου τρωνε την κοραλινη,αυτο το ροζ πραγμα στον αραγωνιτη διπλα στον ερημιτη ειναι φωσφορικα?
επισης στην τελευταια φωτο αυτο στον βραχο ειναι κοραλινη?
Μιμη καλησπέρα!
Προσπάθησε να μην φορτώνεις με ζωντανά της Μεσογείου τον ύφαλο σου,διαφορετικές συνθήκες θερμοκρασίας και παράμετροι νερου!
Στην φωτο δίπλα απο τον ερημίτη,απο οτι διακρίνω φαίνεται να σχηματίζεται κυανό στο πρώτο του στάδιο!
Στην τελευταία φωτο,επίσης παλι για κυανό μου κανει απο όσο βλέπω,αλλα μπορεις εύκολα να το τσεκάρεις,εαν το ακουμπήσεις και φύγει τότε ναι ειναι κυανό!
Καλό βράδυ φιλε!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01431 seconds with 11 queries