Θέμα: TANGANYIKA
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 10-12-07, 21:33
Το avatar του χρήστη octania246
octania246 Ο χρήστης octania246 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 20-05-2007
Περιοχή: salonica
Μηνύματα: 444
Προεπιλογή

Παράθεση:
Η ενσταση μου αφορα στις πετρες iris,δειχνουν καπως ψευτικες και ξενες με το υπολοιπο σκηνικο.Το φιλτρο ισως μποροεις να το κρυψεις με καποια επιπεδη πετρα.''Πλατες'' υπαρχουν αλλες στο καταστημα αυτο;ΑΞΙΟΣ!!!
Για τις πετρες ειχα και εχω και εγω ενδοιασμους.απλα τις αφησα μεσα μηπως και κανει η θεα αλγη το θαυμα.
αλλιως θα κανω μια δοκιμη με ποιο φυσικες σκουροχρωμες αν και πιστευω οτι κατευθειαν θα δειξουν καλυτερες.ιδωμεν.απλα δεν εχω χρονο τωρα(λογο δουλειας) και γιατι ετοιμαζω και το καινουργιο μου evasion.

οσο για το φιλτρο ειπα να μην βαλω και αλλες πετρες μιας και ο χωρος ειναι αρκετα περιορισμενος οποτε προσπαθησα να αφησω οσο το δυνατον περισσοτερο χωρο για τα ψαρια.ας ελπισουμε να μεγαλωσει αρκετα η vals
και να το κρυψει καπως.αλλιως μαλλον θα παω σε αυτο που προτινεις μαζι με την αλλαγη των αλλων πετρων.

αλλες πλατες οχι δεν εχει.τον ρωτησα και εγω.περα απο τις κλασικες τις juwel δηλαδη.φανταζομαι παντως οτι θα μπορει να ξαναφερει την ιδια.
ειναι απο τα μαγαζια που ασχολουνται κυριως με πουλια και λιγοτερο με ψαρια.απλα ημουνα τυχερος.ευχαριστω για τις παρατηρησεις σου παντως.τις εχω και εγω στο μυαλο μου
__________________

Malawi biotope.....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01362 seconds with 11 queries