Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 17-05-11, 16:35
Το avatar του χρήστη MIXALIS CYPRUS
MIXALIS CYPRUS Ο χρήστης MIXALIS CYPRUS δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-03-2010
Περιοχή: Λεμεσος Κυπρος
Μηνύματα: 540
Προεπιλογή

[QUOTE=in the pond;590614]


Μιχάλη, ούτε εγώ έχασα φάνσυ χροσόψαρο, αν και προσωπικά είχα φοβηθεί το λάιονχεντ που αγόρασα πολύ μικρούλι πριν δύο χρόνια (για φάντεϊλ). Ομολογώ πως πραγματικά εξεπλάγηκα με τους υάκινθους του νερού που σου έχουν επιβιώσει κατά την χειμερινή περίοδο. Αυτό θα πει ότι στη Λεμεσό όντως πάτε για τροπικό κλίμα.

Οταν βγαλω φωτος τα χρυσοψαρα μου θα καταλαβεις Βασιλη τι θελω να πω ( ενα σπανιο tancho ranchu δεν αντιμετωπισε κανενα προβλημα με το καιρο)
Ειμαστε πανω απο την Αιγυπτο εδω τι να πω...(μην αρχισω για τις κλιματικες αλλαγες και με βαρεθειτε χεχεχε)

Μόνο στην ανάπτυξη, γιατί θα' χουν ολόχρονα αυξημένο μεταβολισμό. Δεν σημαίνει ταυτόχρονα βέβαια ότι θα έχουν και εντονότερα χρώματα, έτσι?

Μα θεωρω οτι ο ηλιος σε συνδιασμο με διατροφη το πετυχαινουν αυτο . Ειδικα τα χρυσοψαρα αντιδρουν πολυ με το φωτισμο ακριβως οπως ο ανθρωπος .
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ilias510 Εμφάνιση μηνυμάτων
εμενα φιλε γιαννη , γεννηθηκαν τον ιουνιο και επεζησαν καμια σαρανταρια χρυσοψαρα μεχρι τελους σεπτεβριου ειχαν παρει ολα φανταστικο χρωμα, και απο ολους τουσ συνδιασμους των χρωματων.

Σε επιβεβαιωνω επειδη το βλεπω και εγω με καποια μικρα χρυσοψαρα μερικων μηνων . Μηπως εχεις comet calico??Επειδη κοκκινα δεν εχω ακομη μικρα αλλα μονο 3χρωμα
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MIXALIS CYPRUS : 17-05-11 στις 16:35 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01598 seconds with 11 queries