Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 25-01-15, 13:25
Το avatar του χρήστη nazgul
nazgul Ο χρήστης nazgul δεν είναι συνδεδεμένος
Pufferator
 
Εγγραφή: 27-07-2011
Περιοχή: Άνω Πόλη, Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 6.123
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρηστος Ζ
nazgul εγω με το flagyl δεν ειχα κανενα προβλημα με τα σαλιγκαρια ουτε με τη βιολογια. τις πρωτες 2 μερες της θεραπειας εριχνα κανονικη δοση για τα λιτρα μου, μετα για αλλες δυο μερες εριχνα σε υπερδοσολογια και μεχρι να τελειωσει η θεραπεια μειωνα μερα με τη μερα τη δοση του φαρμακου. συγχρονως ταιζα κιολας τροφη μουλιασμενη στο φαρμακο και δεν ειδα κατι αρνητικο στα υπολοιπα ψαρια ουτε στα σαλιγκαρια αφου η θεραπεια εγινε στο κυριως ενυδρειο.
Εχω κανει θεραπεια και στο ενυδρειο ειχα τοσο σαλιγκαρια, οσο και γαριδες. Δεν επαθαν τιποτα. Αλλα εχω ακουσει για περιπτωσεις που παρουσιαστηκε προβλημα, οποτε αποφευγω να το προτεινω για καλο και για κακο.


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BaCh
Ναι μωρέ, δεν είπα ότι ξέρουν όλοι οι πετσοπάδες (ορισμένοι γνωρίζουν λιγότερα από εμένα που είμαι αρχάριος), απλώς έχω βρει έναν συγκεκριμένο με 30 χρόνια εμπειρία. Έχει απίστευτες γνώσεις και βιβλιογραφία στο μαγαζί του.
Δεν αμφιβαλλει κανενας για τον ανθρωπο και μπραβο του αν ασχολειται. Μακαρι να ηταν ολοι ετσι. Να πω την αληθεια, ομως, θα εκανα οτι λεει ο Κλεοβουλος που εχεις τοσα χρονια εμπειρα ως χομπιστας
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,08540 seconds with 11 queries