Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #85  
Παλιά 05-03-13, 00:54
Το avatar του χρήστη nospanos
nospanos Ο χρήστης nospanos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-09-2012
Περιοχή: Ανατολική Αττική
Μηνύματα: 369
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από vaspiou Εμφάνιση μηνυμάτων
απλα ρε παιδια, οταν βγαζετε φωτογραφια καντε εναν κοπο και βγαλτε απο μεσα τα μηχανηματα! εστω οτι βγαινει ευκολα!! ολο σωληνες και γκουμουτσο φιλτρα βλεπουμε!!
ευκολο ειναι!!

οσο για καλη φωτογραφια, βαλτε ενα τραπεζι (αν δεν εχετε τριποδο) μπροστα στηριξτε την μηχανη σας και βαλτε αναλογες ρυθμισεις. Κλειστε να φωτα να μην κανει αντανακλαση και ΟΧΙ φλας....κατι καλυτερο θα γινει...(δεν προχωραω σε παραπανω λεπτομερειες)
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από vaspiou Εμφάνιση μηνυμάτων
Συμφωνω με την προσπαθεια, (που ουτως η αλλως εχει γινει, δεν νομιζω κανενας να εστησε για τον διαγωνισμο ΜΟΝΟ...)...
αλλα ας μην ειμαστε τσαπατσουληδες....δεν εχω δει κανεναν σοβαρο διαγωνισμο ενυδρειων που να εχει μεσα ΟΛΟ τον εξοπλισμο...
Μη συγχύζεσαι φίλε μου Βασίλη , από τη στιγμή που είναι "ικανοποιημένοι" οι συμμετέχοντες να φαίνονται ο εξοπλισμός, τα φίλτρα και οι σωλήνες (οι τελευταίοι μάλιστα και στραβά τοποθετημένοι) είναι καθαρά δικό τους θέμα και γούστο.

Προσωπική μου άποψη ότι όντως, με το να φαίνονται οι εξοπλισμοί, πάει στράφι και χαλάει όλη η προσπάθεια (στο στήσιμο και στο aquascape) που έχει καταβάλει ο εκάστοτε συγχομπίστας και το χειρότερο είναι ότι χάνεται και η παραμικρή "ψευδαίσθηση" ότι το συγκεκριμένο του ενυδρείο είναι ένα πραγματικό κομμάτι φύσης....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01425 seconds with 11 queries