Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #122  
Παλιά 05-10-16, 22:18
kostas.kal Ο χρήστης kostas.kal δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-10-2015
Περιοχή: Ιλίσια Αττικής
Μηνύματα: 57
Προεπιλογή

Κοσμά δεν υπάρχει κάνενας λόγος να με ευχαριστείς. Κάθε post που γράφεται είναι γνώση για όλους μας και μας δίνει την ώθηση να προσπαθούμε να βελτιωνόμαστε.
Στην κουβέντα σας μπορώ να επιβεβαιώσω τον 1ο "σημείο". Τα mpanga έβρισκαν τα acei πολύ "εύκολο" στόχο και προφανώς η "συγγένεια" συμβάλλει σε πολύ μεγάλο βαθμό. Επέλεξα όμως να κρατήσω τα Maingano και τα Labido με τα Protomelas, μιας και έχω εντυπωσιαστεί από τη συμπεριφορά και το χαρακτήρα των maingano. Μπορεί φεύγοντας τα mpanga να "απελευθερώσουν" το ταπεραμέντο των maingano, αλλά τέτοια "επιθετική" συμπεριφορά δεν έχω δει, λίγο πάνω από τους 6 μήνες που τα φιλοξενώ. Προφανώς δεν αγνοώ αυτό που με συμβουλεύετε αλλά θέλω να προσπαθήσω να δω πως θα πάει και αυτός ο συνδιασμός.
Επίσης, μια αλλαγή που θέλω να κάνω και συμφωνώ απόλυτα με τα σχόλια των κριτών του διαγωνισμού (και τους ευχαριστώ ιδιαίτερα) αφορά το aquascape. Επ' ευκαιρίας της αλλαγής ψαροσύνθεσης κοιτάω να αλλάξω το νταμάρι με τις moonstone και να βάλω spaghetti τόσο για την εμφανισιακή ομοιομορφία όσο και για τη δυνατότητα διαμόρφωσης μεγαλύτερων σπηλιών και κρυψώνων.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01352 seconds with 11 queries