Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 25-04-17, 11:56
Constantinos_S Ο χρήστης Constantinos_S δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-02-2017
Περιοχή: Αλιμος
Μηνύματα: 18
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nazgul Εμφάνιση μηνυμάτων
Καπου εδω θα συμφωνησω και εγω, κλεινοντας την παρεμβαση μου στο θεμα, μιας και δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο, περα τα παρακατω:

θεωρω οτι οταν καποιος ζηταει συμβουλες , καλο ειναι να τις δεχεται κιολας (σε περιπτωση που δεν τον βολευουν) και οχι να αντιδραει. Δεν θελει κανενας το κακο σου (και συγκεκριμενα του ψαριου σου), οπως και κανενας δε θελει τα χρηματα σου για να υπαρχει σκοπιμοτητα.

Επισης, μην ξεχνας οτι διαβαζει και αλλος κοσμος τα posts και δεν θα ηθελα να βγαινουν λαθος συμπερασματα.



Αυτο υποθετω δεν το δειχνει η εμπειρια σου, αν δεν κανω λαθος. Γιατι υπαρχουν αρκετα ατομα που εχουν δοκιμασει σε διαφορα λιτρα Μονομαχους και εχουν αλλη γνωμη. Και μαλιστα οχι εκτροφεις ή εμποροι, αλλα χομπιστες που τους Μονομαχους τους εχουν κατοικιδια.

Καλη συνεχεια απο εμενα.
Ακριβως επειδη διαβαζει και αλλος κοσμος τα post καλο θα ηταν καποια μελη να βουτανε καποια εγκεφαλικα κυτταρα σε ελαχιστη δοση common sense και να μην περνανε μηνυματα τυπου "στα 15 η στα 20 λιτρα δολοφονεις τα ψαρι σου". Ξαφνικα στην Ελλαδα γιναμε grande και ειδημονες επι ολων των θεματων και οτι κανουν εξω μας ειναι πολυ λιγο και παραλληλα αναρωτιόμαστε γιατι χρωσταμε και θα χρωσταμε για τα επομενα χρονια. Σε αυτα αντιδρω, και οχι στα παραπανω λιτρα. Κοιταμε το δεντρο και οχι το δασος.
 
Page generated in 0,01478 seconds with 11 queries