Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #41  
Παλιά 12-11-16, 14:35
mansos Ο χρήστης mansos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-05-2015
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΆΣ
Μηνύματα: 217
Προεπιλογή

Μετα απο 9 ημερες flagyl-μπανια, το ψαρακι ζει αλλα δεν υπαρχει κάποια μεγάλη καλύτερευση.Εξακολουθει να μην τρωει και να κάθεται χαμηλα.
Τα λίγα θετικά ειναι οτι εχει μια ελαφρως περισσότερη κινητικότητα αλλα και αυτη χαμηλα στο βυθο και οτι η ουρα του κανει μια προσπάθεια να ξαναβγει.
Μετα απο μια συζήτηση ποτ ειχα με τον Βασίλη απο το γνωστο supermarket στην Πειραιώς, είπαμε να αρχίσουμε θεραπεία για 3 ημέρες με το Esha Exit που ειναι για το ick, με τη μορφή 6-3-3 στα 20λιτρα.
Τι λετε?

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mansos Εμφάνιση μηνυμάτων
Μετα απο 9 ημερες flagyl-μπανια, το ψαρακι ζει αλλα δεν υπαρχει κάποια μεγάλη καλύτερευση.Εξακολουθει να μην τρωει και να κάθεται χαμηλα.
Τα λίγα θετικά ειναι οτι εχει μια ελαφρως περισσότερη κινητικότητα αλλα και αυτη χαμηλα στο βυθο και οτι η ουρα του κανει μια προσπάθεια να ξαναβγει.
Μετα απο μια συζήτηση ποτ ειχα με τον Βασίλη απο το γνωστο Pet στην Πειραιώς, είπαμε να αρχίσουμε θεραπεία για 3 ημέρες με το Esha Exit που ειναι για το ick, με τη μορφή 6-3-3 στα 20λιτρα.
Τι λετε?

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mansos : 12-11-16 στις 14:35 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01394 seconds with 11 queries