Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #75  
Παλιά 29-06-14, 08:49
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

γεια χαρα παιδια θα ηθελα τη γνωμη σας σε κατι που σκεφτομε λογο οτι με προβληματιζουν τα χυμικα στο ενυδρειο και δε μπορω βρω ακρη μετα απο συζητησεις σκεφτομε να βαλω τη δοσομετρικη και να ριχνει 1 ml απο το καθε χυμικο τη μερα

εχω ελαχυστη καταναλωση αλλα δε μου φενετε σωστο να ριχνω μεσα με το χερι οταν οι τιμες ειναι χαμιλες και να ανεβαινουν αποτομα

ετσι σκεφτικα να βαλω τη δωσομετρικι απο τις 5-9 να ριχνει 1 ml KH 13-18 1 ML MG και το βραδι 23-02 1 ML CA εσεις τη λετε για αυτο ? ???



σημερα εβαλα και τα πρωτα ζωντανα

1 Escenius Bicolor
2 Calcinus elegans
2 Chrostoma Lischkei
2 Trochus Histrio
-------------------------
και η διατομικη αρχισε να φευγει λύσαμε προσωρινά και το προβλημα της θερμοκρασιας με 4 ανεμηστηρακια και εναν ανεμηστηρα μεγαλο ολα συνδεδεμένα στον κοντρολερ

τωρα ομως γεννήθηκε μια αλλη απορια κυκλοφορία κατι δε μου καθετε καλα η κυκλοφορία μου δε μου αρεσει εχω νεκρα σημεία και φενετε τωρα που άρχισε να ξεκολαει η αλγη απο τα τζαμια και να καθετε σε μεριες μεριες στον αραγωνητη

μαλών θα βαλω και αλλον εναν κυκλοφορητη 4500 λιτρα τις τουνζε


τωρα η απορια ειναι σε ποια θεση πρεπει να βάλω το wave maker σε πολλα βιντεο στο u tube βλεπω και τα εχουνε ψηλά με μερικα να κοιτανε ελαφρα προς τα κατω
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη harris samos : 29-06-14 στις 08:49 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01473 seconds with 11 queries