Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 15-02-16, 13:49
THEOFIL7 Ο χρήστης THEOFIL7 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 31-01-2016
Περιοχή: ΣΠΑΡΤΗ
Μηνύματα: 13
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sarpijk Εμφάνιση μηνυμάτων
Ομορφο! Δοκίμασε ένα μαύρο χαρτόνι για φόντο.
οκ.ευχαριστω
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
εχεις κανει καλη δουλεια με τα φυτα, μπραβο!
Ενώ μου αρεσει παααρα πολύ το ενυδρειο στο μπροστινο μερος...θεωρω πως χανει αρκετα λογω του "ακαταστατου" πισω μερους. Νομιζω πως αν βαλεις μια "ταξη" και πισω θα αναδείξεις ακομη περισσοτερο τη δουλεια που εχεις κανει!
Εχεις δικιο.μου κολησε ο διαχυτηρας και αναγκαστηκα να τον ξηλωσω και να βαλω αλλον με αποτελεσμα να δημιουργηθει ολη αυτη η ανακατωσουρα.θα το ρυθμισω και αυτο.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από johnpecn` Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραίο! Βλέπω και ραμσχορν και helena μαζί; Πως το κατάφερες ;εγώ οπότε δοκιμασα να βάλω ραμσχορν δεν τα είδα δεύτερη μέρα.
Ειχε γινει αποπνικτικη η κατασταση και εριξα 2-3 helana να "ξεκαθαρισουν" λιγο το τοπιο.......
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tkalamat Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε οι φωτογραφίες το αδικούν πολύ το ενυδρείο σου είναι πολύ πιο ωραίο. (στήνεις ωραία ενυδρεία αλά δεν είσαι καλός φωτογράφος)

Παρουσίασε και τα άλλα 4 αργείς.
.
Teo μην με αγχωνεις.ειδες τι τραβηξαμε προχθες προσπαθωντας να κανουμε την παρουσιαση.Στην επομενη παρουσιαση (εαν οχι σιγουρα στην μεθεπομενη)θα χρησιμοποιησω την φωτογραφικη και οχι το κινητο.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη THEOFIL7 : 15-02-16 στις 13:49 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01476 seconds with 11 queries