Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #70  
Παλιά 02-04-10, 00:59
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mill Εμφάνιση μηνυμάτων
εχετε γεμιση τοσες σελιδες αγνοοντας το γεγονος οτι οι περισοτεροι πιτσιρικαδες εχουν χρυσοψαρα σε γυαλες και δε ξερουν τι παιζει ( οπως και εγω) και καθονται μετα ψαρια ετσι.
γιαυτο ψαχτηκα να δω τη παιζει.
αμα ηξερα απο την αρχη οτι θα ηταν ετσι τα ψαρια δε θα χαλουσα τα 50ευρο μου για το τιποτα!
απο εκει και περα καποιο μιλησαν για χομπη,εγω δε το βλεπω ετσι,σαν κατοικιδιο το βλεπω....δηλαδη οι γατες και οι σκυλοι,κτλπ κτλπ χομποι ειναι?
δε το αγνοουμε καθολου. δυστυχως ξερουμε οτι πολλοι εχουν ψαρια σε γυαλες και καθε μερα πεθαινουν αμετρητα υπο ακαταλληλες συνθηκες. γιαυτο και αυτο το φορουμ οπως και ο ΠΣΦΕ (πανελληνιος συλλογος φιλων του ενυδρειου-ΝΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΛΛΟΓΟ- το ηξερες???? ) βροντοφωναζουν ΟΧΙ ΨΑΡΙΑ ΣΕ ΓΥΑΛΕΣ!!!
εννοειται πως αν θελεις να κανεις ενυδρειο ακομη κι αν δε το λες χομπυ...θα πρεπει να εχεις την ιδια εμμονη και λαχταρα και μερακι οπως με ενα χομπυ για να το κανεις σωστα. οσοι ξεκινουν αδιαφορα...ειτε τους κερδιζει στην πορεια και προχωρουν παραπερα ..ειτε το εγκαταλειπουν ηθελημενα ή ακουσια (εφοσον οι συνεχεις θανατοι τους απογοητευουν και παροπλιζουν τα ενυδρεια τους).
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01646 seconds with 11 queries