Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #33  
Παλιά 23-03-16, 11:45
Λάμπρος.Τ Ο χρήστης Λάμπρος.Τ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 10-11-2015
Περιοχή: Μοσχάτο
Μηνύματα: 1.520
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Την εχει δει καπως η Κonig?
Ακους εκει 2.40 e το ενα !!! http://www.skroutz.gr/c/674/case-fan...hrase=konig+80
Ακομα και στο ebay εχουν κατι τιμες εξωφρενικες
Τα περναμε 1.5 e.
Σπύρο σε ευχαριστώ για το link με τα Konig. Δεν είχα δει ότι έχει και 80αρια. Δεν είχα κοιτάξει στο skroutz .
Δεν έχω τόσο μεγάλο θέμα με την τιμή και όντως είναι πολύ δυνατά, αλλά όσοι τα έχουν δουλέψει μου είπανε ότι από τις μισές στροφές και πάνω αρχίζουν να κάνουν έντονο θόρυβο. Οπότε θα πάω στα Arctic.

επειδή κάτω από το καπάκι σε λίγη απόσταση βρίσκεται λάμπα, θα τα βάλω εξωτερικά τα ανεμιστηράκια. Ε, εντάξει ας φαίνονται και λίγο δεν πειράζει το πολύ πολύ να βάλω κατά μήκος ένα πηχάκι με ύψος όσο αυτά και να τα κρύβει.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kosmas Εμφάνιση μηνυμάτων
Λαμπρο καλημερα! Εγω εχω παρει τα artic απο το πρωτο link που εβαλες και εχω διαβασει πολυ καλες κριτικες αλλα για υπολογιστες.Για το ενυδρειο θα δειξει οταν ερθει το καλοκαιρι.Εγω δεν θα κανω μονιμη κατασκευη,θα την βγαζω τον χειμωνα.Να εχεις υπ'οψιν σου οτι στην συσκευασια τους σου δινει 4 παρα πολυ μικρες βιδες και δεν φτανουν για να πιασουν και τα πλεγματα(φιλτρα σκονης).Πλεγματα πηρα απο cosmodata πλαστικα και εβγαλα τα σφουγγαρακια.Εχει και μεταλλικα.
και εγώ το Flap αυτό θα το βγάζω το χειμώνα. Θα βάζω το κανονικό.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Λάμπρος.Τ : 23-03-16 στις 11:45 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02205 seconds with 11 queries