Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 29-01-03, 19:23
Το avatar του χρήστη batza
batza Ο χρήστης batza δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-12-2002
Περιοχή: corfu
Μηνύματα: 172
Προεπιλογή

Ειχα πολυ κερο να βγω τσαρκα στα περιφιμα πετ σοπ του νισιου μου κι ετσι αποφασισα σιμερα να την κανω. Κι επιδι εχω πιξει στα νεολαμπρολογκους μπριχαρντι ειπα να παω να κανω καμια ανταλαγη. Στο προτο καταστιμα που επισκευτικα το ειδα καπος αλαγμενο απο την προιγουμενη φορα, τελος παντον.Η ιπαλιλος διαπραγματεβοταν την πολιση ενος κουταβιου, ειπα να κανω την βολτιτσαμου να δω τη γινετε,ολο φιδια χελονες και σαβρες εβλεπα ψαρια πουθενα ορι κοπελα ψαρια δεν εχεις στο βαθος κιριε, πιο βαθος ενοουσε 40 τμ μαγαζι ητανε δεν ητανε,πλισιαζω και βλεπω 5 ενυδρεια με διαφορα, σε ενα ειχαι δυο μπριχαρντι τρια αορατους μια αβλονακαρα και καποιο αλο που μαλον για αμερικανικη κιχλιδα μου εμιαζε.Καμια φορα ερχετε προς το μερος μου και η υπαλιλος, τελικα διαλεξατε τι θα παρετε Δεν ειρθα για να παρω αλλα για να δοσω διλαδι και τις εξιγω οτι εχω πολα νεολαμπρολογγους μπριχαρντι κι οτι αν ιθελε να τις δοσω μερικα να τα πουλισει και να τα βρουμε σε τροφες κτλ.Και τι ειναι αυτα τα νρολσπροκοπρους ποςτα ειπες ΝΕΟΛΑΜΜΡΟΛΟΓΓΚΟΥΣ ΜΠΡΙΧΑΡΝΤΙ ΚΙΡΙΑ ΜΟΥ α ναι ναι αυτα .ΜΑ ΕΧΕΤΕ ΔΥΟ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟΣΑΣ , ποια αυτα ετσι λεγοντε,ΜΑΛΙΣΤΑ,α μισο λεπτο να το γραψω γιατι θα το ξεχασω,λιπον το εγραψα .Κι εχεις κι αλα να μου φερεις κιτα δεν πουλιοντε πολυ ο κοσμος μου ζιταει πολιχρομα ψαρια και οι αφρικανικες κιχλιδες δεν εχου πολα και ζοιρα χροματα.ΑΑΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΙΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΑ ΧΡΟΜΑΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ. ΤΟΤΕ ΒΑΛΤΕ ΜΟΥ ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ ΙΓΚΟΥΑΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, οριστε
__________________
African Master
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01521 seconds with 11 queries