Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 02-01-03, 22:08
Anonymous Ο χρήστης Anonymous δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Μηνύματα: 237
Προεπιλογή

Συχνά πυκνά κάνω βόλτες με φίλους μου (τους οποίους έχω μεταδόσει την αρρώστια των ενυδρείων) και πηγαίνουμε σε διάφορα lfs μια φορά πάω σε ένα στην κοκκινιά (δε θυμάμαι όνομα) ήθελε ο φίλος μου να πάρει κάτι χελωνάκια...

Πρίν μπούμε στο μαγαζί ήταν εκεί ένα ζευγάρι και ψώνιζε ψαράκια...σε μία σακούλα είχαν βάλει 3 socolofi! 2 pleco κοινούς, 3 cardinal tetras και 2 dwarf gourami!!! *OMG* αφού τους είχε δώσει και ένα 50λιτρο ενυδρειάκι ένα θερμοστάτη και ένα εσωτερικό φίλτρο (απο αυτά για τα 5λιτρα για τις γυάλες με τα χρυσόψαρα) τους ξαπόστηλε... Όταν ήρθε η σειρά του φίλου μου πήρε αυτο που ήθελε.

Τότε είδα σε ένα ενυδρείο του μερικά πολυ όμορφα tilapia mariae και τον ρωτάω (επειδή δεν ήμουν σίγουρος)
Εγω>>>Tilapia ειναι αυτά?
Αυτος>>Όxi, αφρικάνες!!!......
Έ. δε το συνέχισα γιατί θα έκανα καυγά και λέω στο φίλο μου "Αντε κώστα πάμε να φύγουμε" τότε πετάγεται ο καταστηματάρχης και λέει "Άντε ρε να δίνετε τα λεφτά σας στα Μεγάλα μαγαζιά! αλλα θα σας πω κάτι εμπιστευτικά τα καλά πετ σοπ που είμαστε γνώστες του θέματος (ποιού θέματος?) είμαστε δύο τρία (συμπεριλαμβανε τον εαυτό στα καλα lfs και γνώστες!)

Πίκρα έ?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01416 seconds with 11 queries